Påmeldte deltakere til KM sprint Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint Oppland
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ingrid JøranliTorpa OL
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering234207
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering206484

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Heidi JensenNTNUI204714
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Kari SvingheimLillehammer OK208088

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Valborg MadslienLillehammer OK182160

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Aud Mona RøsteHadeland OL206308

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Sindre JøranliTorpa OL211736
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224281

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Ola TellesbøHadeland OL229710

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Erik HaugenRingsaker OK92332
John HofossHadeland OL503035
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Terje MalmHamar OK206901
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017