Påmeldte deltakere til Oslo City Cup løp nr 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup løp nr 4
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 518 påmeldte deltakere.

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL3885621
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK3883188
Mari KallesonOppsal Orientering
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Nora SørbergRaumar Orientering3885555
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Martha WisløffAsker Skiklubb

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Jakob BellLillomarka OL
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3334869
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Oskar HoltvedtBækkelagets SK3606621
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Elias KleivaNydalens SK5000158
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 13-16 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya ArnesenHeming Orientering3672557
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3885985
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Hannah MansNydalens SK157489
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Oda SørlieNydalens SK171949
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Pia Young VikNydalens SK3656352
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365

H 13-16 (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Marius BakkeFossum IF
Arild dy BaumannHeming Orientering3647351
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubb3561156
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering3426186
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Magnus JystadØstmarka OK
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3652401
Storm KleivaNydalens SK172705
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Endre Rognskog MellaOppsal Orientering
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Erik Munch-FinneAsker Skiklubb3584885
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering3605243
Daniel Azagra NæssNydalens SK3633377
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
John OtterleiØstmarka OK
Felix R. HyllesethSentrum OK
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Theo Ring GiskeNydalens SK
Philip RomørenFossum IF3677168
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Paul Johan SlungaardHeming Orientering
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

D 17- (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3249687
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Frida Bakken UlsethNydalens SK
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Åse BerganNydalens SK3612249
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Maria BrodinFossum IF3626181
Eline BryneHeming Orientering3638640
Magdalena CermakovaNydalens SK
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Elise EgsethNydalens SK3667599
Elin EkebergIL Tyrving
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandNydalens SK3883931
Marion HuberNydalens SK3809480
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Nina KarlsenNydalens SK172255
Pernille KatlaFossum IF3639663
Maren KoplandModum OL
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Laura LeibomaNydalens SK
Agnes LeoHalden SK
Anne Johanne LindNydalens SK3619426
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Toril NesNydalens SK
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Ragne NorrudFossum IF3673514
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Inger RødnesOppsal Orientering3665908
Maria Rørvik HaverLillomarka OL
Toril SalomonsenBækkelagets SK
Christine Turter SandvoldNydalens SK
Aurora Opheim SauarSK Vidar3885357
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Ida TangenNydalens SK
Arianna TauferNydalens SK
Elise UllernIL Tyrving3404084
Marie UllevålseterNydalens SK3777968
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Lisbeth VollNydalens SK
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3853678

H 17- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Tor Andreas AndersenHalden SK
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Alan CherryNydalens SK
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327
Raphael FerrandBækkelagets SK
Gunnar A FiskumIL Tyrving3619483
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Peter GisholtFossum IF198904
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Eirik Jansson HaverstadNydalens SK3668514
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Amund HoelRaumar Orientering3384443
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL3869591
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Thomas JakobsenSørbråten IL
Martin JullumHalden SK
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering3884939
Donatas KontautasOK Moss
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3582699
Martin LangaasOppsal Orientering
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Markus LivingIL Tyrving
Sam LunøeNydalens SK3488467
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Håvard MyhreBækkelagets SK3225919
Matthew NgOslostudentenes IK
Mathias NipenBækkelagets SK
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL
Eirik RavnanIL Tyrving
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering3880507
Kristian RuudBækkelagets SK
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Christian SchiveOK Moss
Thomas SchiveBækkelagets SK
Lars Loennechen SkjelbekKlubbløs
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK
Simen SmestadBækkelagets SK3780996
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Morten TangenOK Moss3705621
Lars TreekremHeming Orientering3131760

D 40- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Julie BaumannHeming Orientering3676160
Solveig BerganNydalens SK3613114
Heidi BernerFossum IF3776077
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Hege FeiringIL Tyrving3880754
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Elen Krohn GjessingHeming Orientering
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Thine Wilkens JernbergNydalens SK
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Elin KallesonOppsal Orientering
Gyda Drage KleivaNydalens SK500048
Astrid KravdalGjø-Vard OL3820206
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Mona LomeHamar OK3560125
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF3520210
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Marianne ReuschHeming Orientering3887072
Brita Opheim SauarIL Koll
Nora SkauenIL Tyrving
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering

H 40- (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Helge BakkehøiØstmarka OK
Torstein BerntsenIL Tyrving3865201
Audun BjerknesMåren OK3846482
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Michael DähnnNydalens SK3887247
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Olav EideBækkelagets SK3885894
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Erik GierckskyNydalens SK
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Sven Arne GylterudFossum IF3778073
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Ove HildrumLillomarka OL
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleNydalens SK3386588
Jens Christian HolstIL Tyrving
Knut Harald HyllesethSentrum OK
Pål Christian IngierdBækkelagets SK3519097
Espen JernbergNydalens SK
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
Christian JomaasFossum IF3415551
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Trond LundIL Tyrving3504107
Anders LølandKlubbløs3410255
Steinar LågAsker Skiklubb
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Anders NorlingNydalens SK3884061
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Fredrik SaugestadNydalens SK
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Per SørbergRaumar Orientering3566171
Odin TellesbøØstmarka OK
Knut Ivar VestliÅl IL
Christian VogelsangNydalens SK3728599
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK
Sverre WisløffAsker Skiklubb3883972
Eskil ÅsmulOL Trollelg

D 50- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK3197696
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Grete S B HoviSkien OK
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Grete BerntsenMåren OK
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Venche BjerkreimFossum IF
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK207677
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Frøy GrøndahlLillomarka OL
Toril HallanLillomarka OL
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Marianne HjermstadFossum IF3389178
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Kathrine LunøeNydalens SK
Kari MadslienNydalens SK3552866
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Ingrid NermoenØstmarka OK
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Solveig SikkelandIL Tyrving3884020
Kjersti SkantzeIL Tyrving3885704
Helena StubberudNydalens SK3834819
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000
Ingeborg ØderudBækkelagets SK

H 50- (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL3885993
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Stein BlomsethLillomarka OL
Tormod BøeVBIL
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Egil EideIL Tyrving
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Einar GisholtFossum IF3777628
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Stein H. HagenFossum IF3448610
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Eivind HoffIL Tyrving
Skule IngebergKlubbløs
Håkon JendalFossum IF3886306
Morten KarlsenMåren OK3780681
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Bent Sande KvermeFossum IF3674967
Harald KvisliNotodden OL3778149
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Einar LunøeNydalens SK
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Johan MattssonLillomarka OL
Stein MellaOppsal Orientering
Are NjåsteinIL Tyrving3597663
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Peter NylundKlubbløs502485
Erik NæssØstmarka OK227720
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Børge PedersenNydalens SK3885134
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per SlungaardIL Tyrving
Tom SlungaardHeming Orientering
Arne TorgersenBækkelagets SK3781986
Per Ola UlsethNydalens SK
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit EidNydalens SK
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Øyvind GylverAsker Skiklubb
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Harald HoviSkien OK
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Einar JensenNydalens SK3777729
Petter NæssOppsal Orientering
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL3866134

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering
Leif BråtenHeming Orientering
Eldar BørsumBækkelagets SK3780301
Tor DrageHaugerud IF
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Jørgen HolmboeIL Tyrving3778909
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Per MeilandLommedalens IL
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3362522
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107

D Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL

D Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Therese JohansenKlubbløs
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Eirin KolshusOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Astrid ReuschHeming Orientering3782174
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Synne Syversen GihleOppsal Orientering

H Rekrutt (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BirkemoeOppsal Orientering223662
Olaf Blom-HagenFossum IF
Jonas HirschBækkelagets SK3886629
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Leon KnudsenOppsal Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

Annonser

IOF Eventor