Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Gaute Johansson HendenHedrum OL187323
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn
Miriam KhouryLarvik OK
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RingheimOL Trollo202102

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Tiril HeggernesHedrum OL173405
Faya KhouryLarvik OK

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Kristin HagaHedrum OL221008
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanna JohanssonHedrum OL502173

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL243564
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Sahra Louise Guldahl-IbouderLarvik OK501091
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Linn Hege RosoLardal OL222631
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina NicolaysenSandefjord OK221372

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Kari BergLarvik OK217231
Randi HansenStokke IL211332
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434
Holger KjærlandHedrum OL221356

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK159035
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pierre KhouryLarvik OK

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Pål JevanordOL Trollo227068
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LøeNotodden OL86885
Terje B. OlsenKlubbløs226091
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL159034
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623

Annonser

IOF Eventor