Påmeldte deltakere til O-landsleiren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-landsleiren
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: torsdag 10 august 2017 - tirsdag 15 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 490 påmeldte deltakere.

HL/OLL (tor-tir) utøver (408)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Jonas AarsethNydalens SK228404
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192755
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Tobias AlstadFrol IL195842
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Maya ArnesenHeming Orientering171152
Erlend AuneByåsen IL200441
Jonatan AuneHalden SK202994
Stine AuneNidarøst OK213563
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Marius BakkeFossum IF186911
Lise BakkejordIL Gular196752
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Sondre BataldenFana IL213380
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Elias BergsetIL Veten229749
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering157141
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering225126
Even BordalRingsaker OK215180
Henrik BraathenWing OK228370
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Mari BrendeFossum IF191212
Audun BrevikStokke IL211588
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Monica BrevikØstmarka OK212503
Christian BrynildsenHalden SK225088
Martin BrækkeHalden SK181957
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Erlend BørliFossum IF504152
Gabriel CallananWing OK203540
Silje CarlsenSturla, IF212906
Anna ChristensenFreidig225367
Andreas DaleBergens TF206541
Frida DalerStokke IL243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Einar EideByåsen IL209976
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Mari EidsmoFreidig142824
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Emma EngehultNotodden OL213060
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Gard FrostAlta OL502117
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Even GravningenStokke IL203625
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Jonas GrønliFreidig215144
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Henrik GudimØstmarka OK212620
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Hege HallanOK Skøynar206280
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Malin HaugeHisøy OK212879
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ulrik HellenTIF Viking208676
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Christine HoenEiker OL192291
Tiril HolenKonnerud IL228510
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK212417
Stella HolmboeIL Tyrving151172
Iris HolstIL Tyrving181925
Håkon HolstadFreidig203584
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Brage IversenBergens TF206538
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Malene JebsenHeming Orientering204667
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Isak JonssonNydalens SK502695
Magnus JystadØstmarka OK212531
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering225741
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Mikkel KatlaFossum IF203103
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Tiril KihleKonnerud IL500282
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Vegard KittilsenFreidig153660
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Lukas KlausenSturla, IF213015
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Ane Malene KolstadFreidig180130
Jo Even KolstadFreidig179917
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Silje KregnesKristiansand OK221435
Adam KristiansenOK Moss502914
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Christopher LadimOK Moss192251
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Thea LandKonnerud IL202977
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Solveig LetmolieEiker OL211356
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Kamilla LomeHamar OK189071
Petter Andreas LonaWing OK212595
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Kristin LundanesEmblem IL212200
Ea LunøeNydalens SK502930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Jon MarcussenHarstad OL213021
Tore MarkhusVerdal OK211324
Trude MarkhusVerdal OK181876
Ina MartiniAsker Skiklubb502246
August MaskeFreidig212807
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL211618
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
June MunkebyFrol IL195938
Linnea MunkebyFrol IL195841
Matilde MunkebyFrol IL227491
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Annie MyhreStord Orientering197840
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Vemund MølnvikFreidig213305
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Matias NissenFreidig214966
Silje Marie NissenFreidig212787
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
John OtterleiØstmarka OK179410
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Vegard RanestadHamar OK176005
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL500558
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Nikolai RenolenWing OK172166
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Theo Ring GiskeNydalens SK
Iver RingheimLarvik OK195549
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Astrid RognstadHadeland OL180263
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Louise RonglanOK Skøynar186951
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Halvor RudningenHemsedal IL206311
David RundeKristiansand OK221505
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Jostein RøFreidig203648
Tobias RøddeGanddal IL197866
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Lars SandstadFreidig142524
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Emilie SchärerKvikne IL213321
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Vegard StangnesOK Silsand95814
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Simen Spets StorhovFreidig203586
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Tale StrandKongsberg OL158096
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Luciana Maria SvadsMåren OK503393
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Håkon SæternesByåsen IL502484
Magne SætherFredrikstad SK184529
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Tord SølvbergIL Veten223715
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF82105
Brage TakleKristiansand OK198046
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Berthe TesloHadeland OL502452
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Jakob TorgersenHalden SK204760
Karoline TorøKongsberg OL183883
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339
Anders VestølVegårshei IL222559
Lars Young VikNydalens SK186295
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Maren VikenByåsen IL192325
Jonas VindalWing OK161002
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

HL (tor-lør) utøver (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BelboSteinkjer OK
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Marie LilandNydalens SK500589
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering503364
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

OLL (lør-tir) utøver (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522

HL/OLL (tor-tir) leder (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Heidi ArnesenFreidig182039
Frank AuneNidarøst OK
Lars BerglundRingerike OL71663
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Bjørn Johannessen FieldHordaland91151
Audun FingarsenElverum OK216838
Ann Elin FlågenAkershus og Oslo187127
Thomas FrostAlta OL501142
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Marianne HaugeHisøy OK78908
Helge Tiger HauglandHordaland202221
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Hans Olav HygenAkershus og Oslo186840
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Mette K. KilskarFrol IL97759
Terje LinløkkenAkershus og Oslo210922
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215631
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Torodd OsFørde IL211431
Atle PedersenMelhus IL215066
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Morten RannemAkershus og Oslo154160
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Janita SkogengEmblem IL199610
Ole-Asbjørn SolliMo OK
Odd StrandKongsberg OL501473
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Ole TørnqvistHordaland192921
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Mona Lund VeieOK Skøynar206178
Gerd Karin VestølVegårshei IL

HL (tor-lør) leder (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Tore BjørnerødOK Moss61943
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tomas EidsmoFreidig173137
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF501669
Jappe HjelsethAkershus og Oslo91082
Christian HolmboeIL Tyrving211365
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Guro MoOL Toten-Troll126639
Roar PedersenAkershus og Oslo203405
Øystein RappAkershus og Oslo187318
Tore SandvikHalden SK192277
Rune ScheeleAkershus og Oslo207658
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Karianne StrømmeHordaland235225
Liv TennesWing OK199281
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Hilda ØfsthusAkershus og Oslo485347

OLL (lør-tir) leder (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtAkershus og Oslo222524
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Kristian NæssAkershus og Oslo503951
Nora SkauenAkershus og Oslo182125
Jan| SlangHalden SK
Jon SolsrudAkershus og Oslo96361
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Heidi ØstliAkershus og Oslo161766

Annonser

IOF Eventor