Påmeldte deltakere til Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

Hulder herrer (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Yngve VoldenLøten o-lag84104

Hulder damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Heidi Therese WiestVang OL173253

Pyse herrer (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Håkon BeitnesHamar OK92230
Tom BerganFet OL181103
Kenneth BilstadVang OL220950
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Arvid BratlieLøten o-lag402347
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jarle BusterudElverum OK216774
Petter EllingsbøVang OL71457
Jan-Petter EngelundKlubbløs203410
Audun FingarsenElverum OK216838
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Eskil FrøislandVang OL208085
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK84797
Bjarne HarkinnHamar OK222436
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
John HofossHadeland OL503035
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Mats LindaasElverum OK209963
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Asgeir LiumFet OL410821
Kjetil LivenLøten o-lag504701
Andreas MeyerKlubbløs502370
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trond OlsenLøten o-lag235810
Per OsenVestre Akers SK197509
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL111388
Sveinung SyversenHamar OK502233
Svein ThorsbergGrue IL222088
Henning WernøeHamar OK189105
Stig WiestVang OL207657
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Trond ØieLøten o-lag98540
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Pyse damer (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Turid GiilRond OL227457
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag503923
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Eli StensliLøten o-lag501070
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Heidi TronbølFet OL177962

Mini herrer (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering66676
Ottar EvensenElverum OK227525
Trond FeiringHamar OK202135
Oddvar GravingenGrue IL89078
Erik HaugenRingsaker OK92332
Harald HaugenRingsaker OK236437
Johnny JohansenLøten o-lag217234
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Knut SkjesetVang OL185959
Lars SkramstadLøten o-lag146321
Jan SveenRaumar Orientering501365
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Mini damer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Gro EllegaardVang OL84212
Hanne Marie LiumElverum OK500551
Margrethe NilsenHamar OK221360
Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag87094
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Selma TonjerNydalens SK96426

Mini gutt (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512

Mini jente (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Johanne BergLøten o-lag202138
Oline HyttebakkLøten o-lag202057

Annonser

IOF Eventor