Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup, løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 2
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 6 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 245 påmeldte deltakere.

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna F. HøysæterWing OK213643
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Martine Klock FletenWing OK211296
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Dorte NarumHamar OK181462
Line SølbergOL Trollelg160510
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Gina DidriksenNTNUI188448
Emma EideNTNUI207818
Katrine Barli EvensenNTNUI204714
Kristine FjellangerNTNUI500166
Kristine Klock FletenWing OK161005
Aurora FossøyNTNUI62220
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg157005
Marit SchmidOL Trollelg66733
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eva TesarovaWing OK176624
Guro TorpeFrol IL217270
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Kristin Åstebøl-StoraasWing OK208924

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Katrine AndersenFreidig180021
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK480014
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gøril EideByåsen IL199490
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg191254
Liv TennesWing OK199281
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne MelkildFreidig92362
Sigrid MelkildFreidig211655
Ingunn MorsetWing OK125674
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Gunn-Marit WanvikSelbu OK157726

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Erlend GrønliFreidig225465
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Eskil KulsetSelbu OK3683869
Alf Petter LynumFreidig186849
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK98812
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Anders TørumSelbu OK223786
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK199653
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Iver OlaussenMalvik IL208599
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Sander SandmoMelhus IL225214
Håvard SingsaasFreidig214968
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Einar KeiseråsIL Leik206323
Are LodgaardByåsen IL216729
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Sverre Bang StøengHamar OK220919

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik226232
Gustav FiskumNTNUI155776
Ola KeiseråsIL Leik226229
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Petter LyngNidarøst OK86275
Terje MaroniByåsen IL502134
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Per Melander OftenNTNUI194465
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160439
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Håvard VassendenFrol IL180756
Andreas WahlNTNUI216175

H 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Torgeir AuneByåsen IL502351
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Arild H ClausenFreidig179864
Stein-Erik FletenWing OK199651
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Lars Martin HafstadByåsen IL69099
Jan HageIL Leik187018
Jon HolstadFreidig97601
Morten KorsvoldWing OK98788
Eivind LonaWing OK211262
Bård NonstadOL Trollelg190811
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Trygve ReitanMalvik IL
Are RogstadNidarøst OK502896
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg92373
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Harald FørdedalWing OK211260
Inge HafstadVerdal OK209777
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK211471
Egil HustvedtWing OK502364
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Håvard LorangeFreidig217001
Lasse NatvigByåsen IL209980
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Geir OwrenFreidig215196
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Eirik VefsnmoByåsen IL161048

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Lars SkrøvsethWing OK211359
Anders WaageFreidig219195

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell BratbergsengenLillehammer OK501162
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Egil RepvikOL Trollelg146401
Torleif StephansenNidarøst OK217003

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik FrøsethVerdal OK63724

Annonser

IOF Eventor