Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ida TiltnesIL Tyrving159511

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Hilde PoppeFredrikstad SK203117

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SchibstedRøyken OL179406
Solveig SikkelandIL Tyrving501595

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abdirahman HassanOK Moss
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Adam ConwayKongsberg OL201777
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL160809

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H 21-A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
André JægtvikKonnerud IL500282
Steinar LandeBø OL227677
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Joachim FribergIF Hagen
Håkon JendalFossum IF214746

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Harald BergeLøten o-lag224526
Phil ConwayKongsberg OL201600
Petter GullikstadRøros IL483728
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Morten KarlsenMåren OK400006
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Peter KlavenessMåren OK501154
Petter NæssOppsal Orientering189041

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Øistein HagenOK Øst203211
Trond WettergreenDriv IL180270

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

Annonser

IOF Eventor