Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

Nybegynner (5 km) (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BaastadKlubbløs
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Tormod Bøe / Guttorm L EggeVBIL / Oslostudentenes IK501470 / 210110
Odd Eide-Fredriksen / Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF / Kamp/Vestheim IF500057 /
Fredrik Kaltenborn / Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF / Kamp/Vestheim IF / 500057
Silje Marie LundquistOslostudentenes IK223597
Berit Myhrmoen / Finn ReinertsenHamar Katedralskole / Nordea BIL203262 /
Finn Reinertsen / Berit MyhrmoenNordea BIL / Hamar Katedralskole / 203262

Damer - kort (7 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Bente Landmark / Anne Berit EidFossum IF / Nydalens SK208596 / 500280
Anne Berit Eid / Bente LandmarkNydalens SK / Fossum IF500280 / 208596
Margrete Krage / Jenny Marie Elveslett SlettliSarpsborg OL / Sarpsborg OL206024 / 94048
Jenny Marie Elveslett Slettli / Margrete KrageSarpsborg OL / Sarpsborg OL94048 / 206024
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Damer - mellomlang (13 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Hauerslev / Audrun UtskarpenOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK223691 / 195740
Audrun Utskarpen / Marie HauerslevOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK195740 / 223691
Elisabeth Mork Fjeldvær / Gunn Camilla StangOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK192214 / 202976
Gunn Camilla Stang / Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK202976 / 192214
Brit Lisa Skjelkvåle / Hanne SølnaIL GeoForm / IL Heming
Hanne Sølna / Brit Lisa SkjelkvåleIL Heming / IL GeoForm
Maria TorgersenBækkelagets SK91550

Damer - lang (21 km) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Maria Vister / Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK208969 / 223622
Lea-Rebekka Tonjer / Hanne Maria VisterOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK223622 / 208969

Herrer - kort (7 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Eide / Aksel EideBækkelagets SK / Bækkelagets SK146383 / 204533
Aksel Eide / Olav EideBækkelagets SK / Bækkelagets SK204533 / 146383
Ida Hope / Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK503318 / 172011
Magnus Barth Gustavsen / Ida HopeOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK172011 / 503318
Francisco Velázquez / Astri JansonOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK202985 / 224137
Astri Janson / Francisco VelázquezOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK224137 / 202985
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003

Herrer - mellomlang (13 km) (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Kristian AlvebergKlubbløs231197
Trude Fixdal / Harald AulieIL Koll / IL Koll190628 / 204622
Harald Aulie / Trude FixdalIL Koll / IL Koll204622 / 190628
Bjørn Hauge / Tom BerganNydalens SK / Fet OL502450 / 181103
Tom Bergan / Bjørn HaugeFet OL / Nydalens SK181103 / 502450
Guttorm L Egge / Tormod BøeOslostudentenes IK / VBIL210110 / 501470
Delphine Poirot / Alan CherryLillomarka OL / Nydalens SK502044 / 200459
Matthew Ng / Malin EijsinkOslostudentenes IK / Nydalens SK223915 / 197922
Malin Eijsink / Matthew NgNydalens SK / Oslostudentenes IK197922 / 223915
Jo Inge Fjellstad / Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering / Ås-NMBU Orientering179401 / 79476
Wendy Fjellstad / Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering / Ås-NMBU Orientering79476 / 179401
Jostein Bø Fløystad / Jan Fredrik HelgakerKlubbløs / Fossum IF178191 / 181559
Jan Fredrik Helgaker / Jostein Bø FløystadFossum IF / Klubbløs181559 / 178191
Harald Iwe / Jan Tore HenriksenIL GeoForm / Nydalens SK195754 / 184297
Jan Tore Henriksen / Harald IweNydalens SK / IL GeoForm184297 / 195754
Jon Ivar Juvik / Stein MellaVålerengens IF / Oppsal Orientering192393 / 204225
Stein Mella / Jon Ivar JuvikOppsal Orientering / Vålerengens IF204225 / 192393
Jon Lahlum / Tor LahlumIL GeoForm / Kolbotn og Skimt OL500337 / 220722
Tor Lahlum / Jon LahlumKolbotn og Skimt OL / IL GeoForm220722 / 500337
Tore Sagvolden / Sindre LangaasØstmarka OK / Nydalens SK203268 / 203666
Sindre Langaas / Tore SagvoldenNydalens SK / Østmarka OK203666 / 203268
Per Osen / Tormod ØvergaardVestre Akers SK / Vestre Akers SK197509 / 204224
Tormod Øvergaard / Per OsenVestre Akers SK / Vestre Akers SK204224 / 197509
Brita Opheim Sauar / Erik SauarIL Koll / IL Koll154248 / 1542430
Erik Sauar / Brita Opheim SauarIL Koll / IL Koll1542430 / 154248
Paul SolheimKlubbløs
Johanne Midttun Systad / Rolv Anders SystadNydalens SK / Lyn Ski169811 / 160905
Rolv Anders Systad / Johanne Midttun SystadLyn Ski / Nydalens SK160905 / 169811

Herrer - lang (21 km) (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Alan Cherry / Delphine PoirotNydalens SK / Lillomarka OL200459 / 502044
Vetle Christiansen / Karl FremstadBækkelagets SK / Bækkelagets SK217084 / 211281
Karl Fremstad / Vetle ChristiansenBækkelagets SK / Bækkelagets SK211281 / 217084
Jan Andreas Edstrøm / Truls HestengenOppsal Orientering / Oppsal Orientering181662 / 237772
Truls Hestengen / Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering / Oppsal Orientering237772 / 181662
Gunnar A Fiskum / Mathias NipenIL Tyrving / Bækkelagets SK502467 / 186079
Mathias Nipen / Gunnar A FiskumBækkelagets SK / IL Tyrving186079 / 502467
Harald Østgaard Lund / Jens-Morten HansenIL GeoForm / nasjonalrådet912993 / 221211
Jens-Morten Hansen / Harald Østgaard Lundnasjonalrådet / IL GeoForm221211 / 912993
Magne Vollen / Bjørn HemOslostudentenes IK / MSK. Moss Skiklubb. 91022 /
Bjørn Hem / Magne VollenMSK. Moss Skiklubb. / Oslostudentenes IK / 91022
Thor Mella / Vigdis HobølOppsal Orientering / Oppsal Orientering187259 / 221436
Vigdis Hobøl / Thor MellaOppsal Orientering / Oppsal Orientering221436 / 187259
Mikael Olausson / Vegard LineOslostudentenes IK / NTNUI208560 / 203230
Vegard Line / Mikael OlaussonNTNUI / Oslostudentenes IK203230 / 208560
Lars OnstadOslostudentenes IK407155
Finn Gjerull Rygh / Karl Even RyghNydalens SK / Heming Orientering129409 / 502378
Karl Even Rygh / Finn Gjerull RyghHeming Orientering / Nydalens SK502378 / 129409

Kort åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Tone Jahren HerudFossum IF221386
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Anne JahrenIL Koll132096
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Robert SpallKlubbløs
Vesa TonderRS Kayhkaa47524
Tibor VáriSturla, IF209842
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

Mellom åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DanielsenNydalens SK207677
Ståle HeitmannFossum IF500614
Ove MartinsenHauketo IF199744

Lang åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Kruse JuhlNydalens SK210867
Kyongsa RiNydalens SK169009
Holger SchlaupitzKlubbløs219304

Annonser

IOF Eventor