Påmeldte deltakere til Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

Nybegynner (5 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BaastadKlubbløs
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Odd Eide-Fredriksen / Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF / Kamp/Vestheim IF500057 /
Silje Marie LundquistOslostudentenes IK223597
Berit Myhrmoen / Finn ReinertsenHamar Katedralskole / Nordea BIL203262 /

Damer - kort (7 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Bente Landmark / Anne Berit EidFossum IF / Nydalens SK208596 / 500280
Margrete Krage / Jenny Marie Elveslett SlettliSarpsborg OL / Sarpsborg OL206024 / 94048
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Damer - mellomlang (13 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Hauerslev / Audrun UtskarpenOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK223691 / 195740
Elisabeth Mork Fjeldvær / Gunn Camilla StangOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK192214 / 202976
Brit Lisa Skjelkvåle / Hanne SølnaIL GeoForm / IL Heming
Maria TorgersenBækkelagets SK91550

Damer - lang (21 km) (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Maria Vister / Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK208969 / 223622

Herrer - kort (7 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Eide / Aksel EideBækkelagets SK / Bækkelagets SK146383 / 204533
Ida Hope / Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK503318 / 172011
Francisco Velázquez / Astri JansonOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK202985 / 224137
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003

Herrer - mellomlang (13 km) (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Kristian AlvebergKlubbløs231197
Trude Fixdal / Harald AulieIL Koll / IL Koll190628 / 204622
Bjørn Hauge / Tom BerganNydalens SK / Fet OL502450 / 181103
Guttorm L Egge / Tormod BøeOslostudentenes IK / VBIL210110 / 501470
Delphine Poirot / Alan CherryLillomarka OL / Nydalens SK502044 / 200459
Matthew Ng / Malin EijsinkOslostudentenes IK / Nydalens SK223915 / 197922
Jo Inge Fjellstad / Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering / Ås-NMBU Orientering179401 / 79476
Jostein Bø Fløystad / Jan Fredrik HelgakerKlubbløs / Fossum IF178191 / 181559
Harald Iwe / Jan Tore HenriksenIL GeoForm / Nydalens SK195754 / 184297
Jon Ivar Juvik / Stein MellaVålerengens IF / Oppsal Orientering192393 / 204225
Jon Lahlum / Tor LahlumIL GeoForm / Kolbotn og Skimt OL500337 / 220722
Tore Sagvolden / Sindre LangaasØstmarka OK / Nydalens SK203268 / 203666
Per Osen / Tormod ØvergaardVestre Akers SK / Vestre Akers SK197509 / 204224
Brita Opheim Sauar / Erik SauarIL Koll / IL Koll154248 / 1542430
Paul SolheimKlubbløs
Johanne Midttun Systad / Rolv Anders SystadNydalens SK / Lyn Ski169811 / 160905

Herrer - lang (21 km) (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Vetle Christiansen / Karl FremstadBækkelagets SK / Bækkelagets SK217084 / 211281
Jan Andreas Edstrøm / Truls HestengenOppsal Orientering / Oppsal Orientering181662 / 237772
Gunnar A Fiskum / Mathias NipenIL Tyrving / Bækkelagets SK502467 / 186079
Harald Østgaard Lund / Jens-Morten HansenIL GeoForm / nasjonalrådet912993 / 221211
Magne Vollen / Bjørn HemOslostudentenes IK / MSK. Moss Skiklubb. 91022 /
Thor Mella / Vigdis HobølOppsal Orientering / Oppsal Orientering187259 / 221436
Mikael Olausson / Vegard LineOslostudentenes IK / NTNUI208560 / 203230
Lars OnstadOslostudentenes IK407155
Finn Gjerull Rygh / Karl Even RyghNydalens SK / Heming Orientering129409 / 502378

Kort åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Tone Jahren HerudFossum IF221386
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Anne JahrenIL Koll132096
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Robert SpallKlubbløs
Vesa TonderRS Kayhkaa47524
Tibor VáriSturla, IF209842
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

Mellom åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DanielsenNydalens SK207677
Ståle HeitmannFossum IF500614
Ove MartinsenHauketo IF199744

Lang åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Kruse JuhlNydalens SK210867
Kyongsa RiNydalens SK169009
Holger SchlaupitzKlubbløs219304

Annonser

IOF Eventor