Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup, finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 4 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 257 påmeldte deltakere.

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine BraathenWing OK223587
Mariell FossumByåsen IL228493
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig206048
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Malin SandstadFreidig159550
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg502953
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI227488
Sara BergentzNTNUI215196
Johanne de PresnoNTNUI500775
Kristine FjellangerNTNUI500166
Kristine Klock FletenWing OK161005
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Randi Marie MohusWing OK228085
Ingunn SandbakkByåsen IL179828
Marit SchmidOL Trollelg66733
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Eva TesarovaWing OK176624
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK480014
Mari BraathenWing OK202552
Gøril EideByåsen IL199490
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mette Resell NolteFreidig188746
Hanne SandstadFreidig206030
Liv TennesWing OK199281
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne MelkildFreidig92362
Sigrid MelkildFreidig211655
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Randi HellandWing OK78496

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Johan BjørkanByåsen IL211950
Nikolai FossumByåsen IL225148
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Aksel VikenByåsen IL224821
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erik Andre AndersenMelhus IL83225
Erlend AuneByåsen IL200441
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Knut HageMelhus IL39591
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK199653
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Iver OlaussenMalvik IL208599
Nikolai RenolenWing OK172166
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Håvard SingsaasFreidig214968
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EidsmoFreidig186037
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Einar KeiseråsIL Leik206323
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Sverre Bang StøengHamar OK220919

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind AunøienOK Fjell187236
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Erik Olsvik DengerudNTNUI187133
Gustav FiskumNTNUI155776
Markus GladNydalens SK220766
Stig Rune HolbergOK Skøynar145317
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik226229
Vegard LineNTNUI203230
Petter LyngNidarøst OK86275
Terje MaroniByåsen IL502134
Henry McNultyNTNUI220185
Lukas MeierNTNUI
Bjørn OwrenRambøll160459
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Jan SchmidOL Trollelg211189
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Kyrre AuranMalvik IL226079
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Stein-Erik FletenWing OK199651
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Jon HolstadFreidig97601
Hans Petter LodgaardByåsen IL502488
Eivind LonaWing OK211262
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Trygve ReitanMalvik IL180038
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Skjalg StordalByåsen IL216910
Erik SæbøNidarøst OK203649

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK211471
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
John LerliMelhus IL211381
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Bernt RognesFreidig201831
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Morten SkoglundByåsen IL178050

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tor GjermstadWing OK161001
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Knut LillealternFreidig217002
Lars SkrøvsethWing OK211359
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138

Åpen kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BjørkanByåsen IL225286
Ella RyanKlubbløs
Siri StensgårdNTNUI235258

Åpen lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Faugstad BjertnesKlubbløs205585
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Katrine Barli EvensenNTNUI78987
Aurora FossøyNTNUI62220
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Johanne RaknerNTNUI191197
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Jakob VinjeNTNUI134845

Annonser

IOF Eventor