Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 13 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

A - Legendar (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Håvard HagaNydalens SK502921
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Oskar JensenNydalens SK216361
Esten KorenNydalens SK77444
Lukas LilandNydalens SK202201
Ivar LundanesEmblem IL200904
Anders NordbergNydalens SK181232
Marius PyttenKristiansand OK197877
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ralph StreetNydalens SK502673

B - Ola (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Audun BerganNydalens SK501605
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Stein H. HagenFossum IF206289
Ståle HeitmannFossum IF500614
Tarjei HoloFossum IF203231
Isak JonssonNydalens SK502695
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172
Hallvard KorenOK Moss84741
Trond KortnerØstmarka OK181802
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Mads Kruse JuhlNydalens SK210867
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Thor MellaOppsal Orientering187259
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Tibor VáriSturla, IF209842
Gløer WinsvoldSentrum OK488280
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

C - Lokal (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Helena AxelssonNydalens SK224261
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Ella BerstadHeming Orientering237773
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Trude FixdalIL Koll190628
Anders FlågenHeming Orientering411539
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Endre HallanLillomarka OL94380
Linda HanssenØstmarka OK203515
Marie HauerslevOslostudentenes IK223691
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Torstein HoleNydalens SK197809
Håkon JendalFossum IF214746
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Sindre LangaasNydalens SK203666
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Asgeir LiumFet OL410821
Cristina LuisNydalens SK170785
Einar LunøeNydalens SK177011
Ove MartinsenHauketo IF199744
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Tor RingstadHedrum OL172259
Egil RundbergetNydalens SK157483
Rune RystadNydalens SK500596
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Per SandbergNydalens SK181026
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Helge StubberudNydalens SK500561
Morten TangenOK Moss208419
Elia ThorvikNydalens SK181021
Paul TorvundOslostudentenes IK79101
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

R - Rekrutt (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva Brørs-LarsenNydalens SK225122
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK224379
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK224247
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK224438
Markus HirschBækkelagets SK212251
Alma Rygh HoltenNydalens SK220803
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Martin JerijerviNydalens SK224031
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Live R. LøbergNydalens SK
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering225323
Helene ScheeleNydalens SK211807
Marie ScheeleNydalens SK213757
Idun Skjerve-HansenNydalens SK111111
Marthea Haaland TjoreNydalens SK224275

K - Kari (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Maria JonssonNydalens SK224623
Marie LilandNydalens SK500589
Ea LunøeNydalens SK502930
Oda ScheeleNydalens SK501067
Siri UlvestadNydalens SK206420
Pia Young VikNydalens SK502698

Annonser

IOF Eventor