Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 5

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK3883188
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Nora SørbergRaumar Orientering3885555
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236

D 13-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Mari BrendeFossum IF3885464
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Hannah MansNydalens SK157489
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK212432
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Silje SlungaardIL Tyrving
Malin SveenBækkelagets SK203663
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365

H 13-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Arild dy BaumannHeming Orientering3647351
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Vemund HeierNydalens SK187139
Magnus JystadØstmarka OK
Martin JystadØstmarka OK
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3668290
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Daniel Azagra NæssNydalens SK3633377
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324

D 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Elin EkebergIL Tyrving
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandNydalens SK187012
Marion HuberNydalens SK3809480
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Nina KarlsenNydalens SK172255
Anne Johanne LindNydalens SK3619426
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Nanna NorderudNTNUI3673092
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878
Toril SalomonsenBækkelagets SK
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Arianna TauferNydalens SK
Elise UllernIL Tyrving3404084
Marie UllevålseterNydalens SK3777968

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Raphael FerrandBækkelagets SK
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Peter GisholtFossum IF198904
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL3869591
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Martin JullumHalden SK
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering3884939
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Thomas SchiveBækkelagets SK
Simen SmestadBækkelagets SK3780996
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3885969
Ove SætraHadeland OL3677697
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BaumannHeming Orientering3676160
Linda FredhOK Moss3883956
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Audun BjerknesMåren OK3846482
Vegard BroxIL Tyrving
Michael DähnnNydalens SK3887247
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleNydalens SK3386588
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Anders NorlingNydalens SK3884061
Tor RingstadHedrum OL
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Per SørbergRaumar Orientering3566171
Odin TellesbøØstmarka OK221259

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL
Solveig SikkelandIL Tyrving3884020
Kjersti SkantzeIL Tyrving3885704
Helena StubberudNydalens SK3834819
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Einar GisholtFossum IF3777628
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Nils HæstadFossum IF3781333
Morten KarlsenMåren OK3780681
Hallvard KorenOK Moss3777703
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Peter NylundHaugerud IF502485
Erik NæssØstmarka OK227720
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per SlungaardIL Tyrving
Helge StubberudNydalens SK3834447
Arne TorgersenBækkelagets SK3781986
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BrødholtIndre Østfold OK3887122
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Øyvind SørlieHadeland OL3887163
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107

D Rekrutt (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Eirin KolshusOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113

H Rekrutt (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

Annonser

IOF Eventor