Påmeldte deltakere til Myggklasken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myggklasken
Arrangørorganisasjon: Tormod Skilag
Dato: lørdag 15 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

5.2 km M (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Marius BjuganHalden SK211430
Håvard EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Sverre NarumVang OL206442
Jan Ola PedersenVang OL221017
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Svein ThorsbergGrue IL222088

5.2 km K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384

3,8 km M (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag229460
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Mart BroerenArgus64314
Øistein BøeFana IL200454
Christer EricsonÅmåls OK
Trond FeiringHamar OK202135
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Andreas HuberHamar OK211653
Morten JohannessenRøyken OL229667
Tore JørgensenHamar OK215634
Heribert KinkTormod Skilag502130
Arne Inge KolstadWing OK76101
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Ole MyklemyrEiker OL200390
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Per Olav RustadRaumar Orientering400835
Øyvind SchjelderupFreidig210013
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Nils Olav VennevikFreidig497403
Terje WikstrømRingsaker OK501259

3,8 km K (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Maria EricsonÅmåls OK
Liv FeiringHamar OK182065
Karianne HaugeHalden SK501218
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Kjersti RønningHamar OK480289
Malin SandstadFreidig159550
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering75019
Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering200072
Tove StrandMåren OK400534

2,1 km M (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas ErikssonUmeå OK
Knut FjæstadHamar OK201818
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Erik HaugenRingsaker OK92332
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Ivar OlsenKonnerud IL236753
Arne SvalundØyer-Tretten IF220732

2,1 km K (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag60508
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL217157
Ingrid HaugenTormod Skilag188211
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK198583
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Heidi SvalundKonnerud IL236752
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

N-1.1 km M (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd FrøsethKolbotn og Skimt OL212796
Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering210701
Henrik Svalund OlsenKonnerud IL236751

N-1.1 km K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812

Annonser

IOF Eventor