Påmeldte deltakere til KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 21 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 273 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig225496
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Erlend GrønliFreidig225465
Johannes LerliMelhus IL211381
Mathias LeroyerFreidig502096
Bjørn OlsenMelhus IL
Thea OlsenMelhus IL
Turid OlsenMelhus IL
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ella SandstadFreidig182067
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI500775
Siri StensgårdNTNUI235258

D 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Åshild KolstadFreidig182129
Vilde MalmeiNTNUI207629
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg502953

D 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg66733
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Anna UlvensøenNTNUI147827
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Kristin ÅstebølWing OK208924
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Kristin JægerWing OK176252
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Jenny PerssonByåsen IL202145
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Rine HanssenByåsen IL145211
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Grete Berge OwrenFreidig214816
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Magnhild ForsethFrol IL198803
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Gunn Kari HygenFreidig201973
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Anne StensethByåsen IL86424

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Eivind NæveIL Leik160496
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Andre AndersenMelhus IL88704
Knut HageMelhus IL234382
Eskild MyrvangMelhus IL39591
Michael OlsenMelhus IL225123

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Matias NissenFreidig214966
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Iver OlaussenMalvik IL208599
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL501486
Mathias VindalFreidig203527

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EidsmoFreidig186037
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Kjetil MølnvikFreidig211357
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301

H 21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik226232
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Isak BergsetNTNUI225930
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Jørgen FiskumFrol IL187167
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Martin GerberNTNUI
Markus GladNydalens SK220766
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149
Jonas HjulstadMelhus IL222716
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola JordheimHemsedal IL172734
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Terje MaroniByåsen IL502134
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Per Melander OftenNTNUI194465
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444
Agnar RenolenWing OK221451
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Martin VisterFrol IL500292
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kay Ove BjerkenåsIL Leik
Snorre GangauneOL Trollelg46122
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Eivind LonaWing OK211262
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Are RogstadNidarøst OK502896
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Audun BakkMelhus IL195566
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Jon HolstadFreidig97601
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Robert OtterleiByåsen IL503106
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Andreas SylteFreidig182033
Hans Helmer SæternesByåsen IL

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Otto Richard EideByåsen IL175991
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Svein Terje KolstadFreidig502812
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jens Even StorhovFreidig182078
Morten StrandWing OK203542
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Snorre SæternesByåsen IL501485
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Petter GullikstadRøros IL483728
John LerliMelhus IL211381
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Dag StenersenNidarøst OK207769
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell MaroniByåsen IL221188

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Egil RepvikOL Trollelg146401
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Pål SkybergNidarøst OK501255
Roar StensethByåsen IL86423
Torleif StephansenNidarøst OK217003

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Eigil SørliMalvik IL179842

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Mette Resell NolteFreidig188746
Marie Wold StavrumFrol IL198809

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Kjell SølbergIL Leik226036

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin LerliMelhus IL223953
Klara StorlerMelhus IL222229

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017