Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldrespretten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldrespretten
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: onsdag 14 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK176252
Randi Marie MohusWing OK228085
Jenny PerssonByåsen IL202145

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje BostadNidarøst OK480014

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina ReitanKlubbløs72185
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Mona Høiås SætherFreidig215147
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis HeimlyByåsen IL217065
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Bente SkorgeFreidig72036

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Gunnhild OftedalFreidig206228
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BuggeVerdal OK80815

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK204787

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mary BenumSteinkjer OK204784
Aslaug MølnvikSteinkjer OK229669

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas HaalandWing OK160423

H 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig410900
Rune StræteWing OK501009
Snorre SæternesByåsen IL501485
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Lasse NatvigByåsen IL209980
Øystein NytrøByåsen IL226025
Frode SjøvoldRøros IL178029
Sturla SætherFreidig504043

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore HeggemKlubbløs216780
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Tor GjermstadWing OK161001
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Knut LillealternFreidig217002
Harald OftedalFreidig195820
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor FlatbergNidarøst OK197865
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Magnus LandstadFreidig483336
Erik LundOL Trollelg71413
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Egil RepvikOL Trollelg146401
Leif RøhjellByåsen IL86406
Knut SkjesolWing OK193030
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Stig BergeFreidig181033
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Anders LaugloOL Trollelg179416
Odd MusumOL Trollelg501161
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138
Jarle Th. NestvoldOL Trollelg137141
Magne SæternesByåsen IL86428

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

Annonser

IOF Eventor