Påmeldte deltakere til Ski-o-løp i Tromsø

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-løp i Tromsø
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 11 mars 2017 - søndag 12 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

D 10-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268Dag 1

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering214810Dag 2
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø79234
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828Dag 1
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486Dag 1
Henning StrandIL BUL-Tromsø174828Dag 1
Vebjørn Undstad RostadmoIL BUL-Tromsø181799Dag 1
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jesper LundinIL BUL-Tromsø211325

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus GladNydalens SK220766
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø500548
Håvard Krey HansenOK Silsand158061
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand158059
Mats LundinIL BUL-Tromsø211326
Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø210764
Bendik MyrvangBjerkvik IF153857
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø176173Dag 1
Ruben OlsenOK Silsand95866
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Vidar WenselSørreisa OL
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL62512

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Rune GraversenIL BUL-Tromsø

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

Annonser

IOF Eventor