Påmeldte deltakere til Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 13 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

7.5 km A-nivå (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Geir FlaaTyin-Filefjell Orienteringsklubb174249
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF225328
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Bård HeklandIL Gular92585
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Roald HopsnesFana IL204625
Harald HoviSkien OK184572
Britt KarlsenAskøy OL197152
Egil KarlsenAskøy OL197044
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett175184
Neil MarstonHemsedal IL483542
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Atle PedersenFossum IF204617
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tone SkramRøyken OL188879
Vendula SramkovaHemsedal IL165788
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Eva SyversenRøyken OL222663
Ida SyversenRøyken OL500585
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

4.5 km A-nivå (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Dag ChristensenVoss IL68037
Elin DahlenRingerike OL503360
Tormod DahlenRingerike OL211376
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett174316
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Per Magne HoffHisøy OK412225
Solveig HopsnesFana IL204623
Frode KlosterFitjar IL156886
Markus Månum MoenMåren OK186874
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Helge RevhaugRingerike OL214964
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Per VoldFana IL220842

2.5 km B/C-nivå (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita BrokstadVaregg Fleridrett92432
Alexander Ganc-PetersenFossum IF225295
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Andrea Hennø HaugenFana IL225059
Dorthea Hennø HaugenFana IL223745
Idun HeklandIL Gular213259
Kristin HopsnesFana IL204626
Marie HopsnesFana IL204627
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Atle MarøenGneist, IL411316
Astrid OrmbergFana IL222630

1.5 km N-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emil Ganc-PetersenFossum IF225133
Magnus Hennø HaugenFana IL193703
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Ronia Robin MarstonHemsedal IL238111

Annonser

IOF Eventor