Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 549 påmeldte deltakere.

D 13-16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya ArnesenHeming Orientering3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF
Elin FløLillomarka OL
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Kaja GrandalIL Tyrving3498078
Jenny Elise HaakstadNydalens SK3671153
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Martha Nesheim KøberNydalens SK226215
Marie LilandNydalens SK
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3385028
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Hannah MansNydalens SK157489
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK
Sigrid NermoenØstmarka OK
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving
Malin SveenBækkelagets SK
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Pia Young VikNydalens SK3656352
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 13-16 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Jonas AarsethNydalens SK
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Oskar BaklidKonnerud IL
Arild dy BaumannHeming Orientering647351
Børge Nilsen BergFossum IF
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Odin FismenFossum IF
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Vemund HeierNydalens SK187139
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Storm KleivaNydalens SK172705
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Erik Munch-FinneAsker Skiklubb3584885
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Sondre Nesheim KøberNydalens SK191292
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
John OtterleiØstmarka OK
Felix R. HyllesethSentrum OK
Anselm ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Theo Ring GiskeNydalens SK
Marlon RustadBækkelagets SK3673381
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Eirik Røhne SkoftelandIL Koll212225
Kristian StrømNydalens SK3638020
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

D rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Charlotte HopsnesFossum IF
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Eirin KolshusOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3782174
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK
Silje Andresen SkotteFossum IF3565124
Synne Syversen GihleOppsal Orientering

H rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N. AspelundNydalens SK224285
Sondre HafskjoldNydalens SK
Jonas HirschBækkelagets SK3519097
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Stian LillegårdLillomarka OL
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Nikolai TesloHadeland OL
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK
Simen ÅnensenOppsal Orientering

D 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK
Elise Nilsen BergFossum IF
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK
Mari KallesonOppsal Orientering
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering
Ingrid LestebergKongsberg OL
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Pauline MyklebustIL Koll
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Nora SørbergRaumar Orientering
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3452927
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Aksel EideBækkelagets SK
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3690906
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering
Sjur Solli WilhelmsenOppsal Orientering
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 17- (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SK
Karoline AndersenIL Tyrving
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving
Frida Bakken UlsethNydalens SK
Marianne BakkenNydalens SK
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Åse BerganNydalens SK3612249
Ingrid BergeIL Tyrving
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Magdalena CermakovaNydalens SK215132
Torill Sjødin DrangeIL Tyrving67339
Elin EkebergIL Tyrving
Linda EngenRaumar Orientering
Joanna ErikssonNydalens SK
Laura EspenhainKlubbløs
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Åsa FranzenIL Tyrving3412178
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Marte GammelsæterNydalens SK
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandNydalens SK187012
Maren GrandeFrol IL3649910
Eline Storvik GrønvoldKlubbløs3732567
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving3412178
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Marion HuberNydalens SK3809480
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Pernille KatlaFossum IF3639663
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Anna LampinenNydalens SK
Agnes LeoHalden SK
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3560125
Cristina LuisNydalens SK3505039
Helene Lund-JohansenIL Tyrving
Oda LægranNydalens SK3353760
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Toril NesNydalens SK
Stine NjåsteinIL Tyrving3597861
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Hanne NøvikNydalens SK188964
Louise OramBækkelagets SK3788544
Marit OwrenNydalens SK501331
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Inger RødnesOppsal Orientering3665908
Christine Turter SandvoldNydalens SK
Aurora Opheim SauarSK Vidar
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Camilla StridsklevIL Tyrving3485570
Emma StubberudNydalens SK
Yvonne SvendsenIL Tyrving
Kari SvingheimLillehammer OK3709821
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897
Ida TangenNydalens SK
Arianna TauferNydalens SK
Marie UllevålseterNydalens SK3777968
Marit ValaOppsal Orientering97110
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK
Lisbeth VollNydalens SK
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3853678

H 17- (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Ola Bakke AashamarFlosta IL
Emil AhlbäckFossum IF3781127
Tor Andreas AndersenHalden SK
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Håkon Nergaard BergStokke IL
Audun BerganNydalens SK3607686
Stian BergersenIL Tyrving3028982
Anders BjergaardNydalens SK3044559
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Simen BordalFossum IF3226909
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm3678307
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327
Raphael FerrandBækkelagets SK
Gunnar A FiskumIL Tyrving3619483
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Peter GisholtFossum IF198904
Markus GladNydalens SK3365616
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Martin JullumHalden SK
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Markus LivingIL Tyrving
Sam LunøeNydalens SK3488467
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Mathias NipenBækkelagets SK
Thomas NipenNydalens SK
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Erik PerssonOppsal Orientering
Lukas PetersonIFK Umeå
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving3412095
Tobias R. HyllesethSentrum OK
Eirik RavnanIL Tyrving
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Sindre RønningNydalens SK3598612
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Thomas SchiveBækkelagets SK
Martin SchälliBækkelagets SK3780459
Ivar SeierstadIL GeoForm
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3852282
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3468212
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Magnus ZachariasenOppsal Orientering

D 40- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering
Helena AxelssonNydalens SK
Kristin Nergaard BergFossum IF
Solveig BerganNydalens SK3613114
Hege FeiringIL Tyrving
Britta FismenFossum IF
Linda FredhOK Moss
Heidi GabrielsenRaumar Orientering
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Elise HafskjoldNydalens SK
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK
Randi HøilundSentrum OK
Cecilie Christin KvermeFossum IF3715489
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Mona LomeHamar OK
Marianne ReuschHeming Orientering3334885
Brita Opheim SauarIL Koll
Else Kari ScheeleNydalens SK192594
Nora SkauenIL Tyrving
Tone SkramRøyken OL
Mari TaraldrudSentrum OK
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3478732
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3622974
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Helge BakkehøiØstmarka OK
Assaf Bar-NathanLillomarka OL
Audun BjerknesMåren OK3846482
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Michael DähnnNydalens SK150636
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Kyrre GranFet OL
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Runar HafskjoldNydalens SK
Charles HalaasFossum IF
Olav HasaasFossum IF3632999
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleNydalens SK3386588
Jens Christian HolstIL Tyrving
Rolf HustvedtOppsal Orientering
Knut Harald HyllesethSentrum OK
Espen JernbergNydalens SK
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK
Christian JomaasFossum IF3415551
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Ola LestebergKongsberg OL
Trond LundIL Tyrving3504107
Bjørn MartiniAsker Skiklubb
Morten MoslandOppsal Orientering
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Kristian Bernhard NilsenFossum IF
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Martin ReichenbachOppsal Orientering
Tor RingstadHedrum OL
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Atle StrømHedrum OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Runar ThorstensenOppsal Orientering
Snorre VegganOppsal Orientering
Christian VogelsangNydalens SK3728599
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK

D 50- (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Grete S B HoviSkien OK
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving
Berit BergeIL Tyrving3052321
Grete BerntsenMåren OK
Anne Marit BjergaardNydalens SK
Venche BjerkreimFossum IF
Anne DahlNydalens SK3741006
Berit DanielsenIL Tyrving3388063
Ida EngenRaumar Orientering3541224
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb
Åshild FlatebakkenIL Tyrving
Else GrandalIL Tyrving3497906
Frøy GrøndahlLillomarka OL
Anna GöhlmanIL Tyrving3617743
Toril HallanLillomarka OL
Lena HammerVestre Akers SK
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL
Kjersti HovFossum IF3703667
Bente LandmarkFossum IF3781226
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Anne MyhrNydalens SK3349719
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Ingrid NermoenØstmarka OK
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Sidsel NørstebøIL Tyrving
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK
Solveig SikkelandIL Tyrving
Kjersti SkantzeIL Tyrving3162682
Helena StubberudNydalens SK3834819
Eva SyversenRøyken OL
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000
Anne C TurterNydalens SK
Alix Young VikNydalens SK
Ingeborg ØderudBækkelagets SK

H 50- (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Lars BaklidKonnerud IL3382678
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3414067
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Stein BlomsethLillomarka OL
Erik BorgIL Koll
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Egil EideIL Tyrving
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Roar FjeldboSandefjord OK87010
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Einar GisholtFossum IF3777628
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving3389433
Thomas GrøstadØstmarka OK
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Eivind HoffIL Tyrving
Nils HæstadFossum IF3781333
Morten KarlsenMåren OK3780681
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Bent Sande KvermeFossum IF3674967
Harald KvisliNotodden OL3778149
Terje LinløkkenØstmarka OK3640729
Einar LunøeNydalens SK
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Johan MattssonLillomarka OL
Stein MellaOppsal Orientering
Are NjåsteinIL Tyrving3597663
Thor NorderudIL Tyrving
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Erik NæssØstmarka OK227720
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Børge PedersenNydalens SK
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Jarle RotiFossum IF500162
Per SandbergNydalens SK3521382
Erik SaugerudKonnerud IL3645793
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per SlungaardIL Tyrving195672
Helge StubberudNydalens SK3834447
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Arne TorgersenBækkelagets SK3781986
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Henrik VaageBækkelagets SK3782646
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BrødholtIndre Østfold OK
Helga HaverstadLierbygda OL
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL
Randi NilstadIL Tyrving
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF207757
Ketil BergeVestre Akers SK
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Per Kristian EkebergIL Tyrving
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Harald HoviSkien OK
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Stein KlyveOK Moss
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Bård NatvigNittedal OL
Ivar RefslandIL Tyrving196831
Per SchancheAsker Skiklubb
Torgeir StrandhagenRøyken OL
Jan SveenRaumar Orientering
Geir Sverre SvingheimHadeland OL
Øyvind SørlieHadeland OL
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering
Eldar BørsumBækkelagets SK3780301
Tor DrageHaugerud IF502814
Jon FanavollKamp/Vestheim IF
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL
Roar GuddingKlubbløs
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Jørgen HolmboeIL Tyrving3778909
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Terje MalmHamar OK
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3362522
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722

Annonser

IOF Eventor