Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 24 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Peder MoOL Toten-Troll223878
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Even LienGjø-Vard OL187269
Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering206244

B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Guro MoOL Toten-Troll126639
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923
Tor WallinSnertingdal IF Orientering211713

A (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Lars LienGjø-Vard OL187270
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering166490
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Olav SveumGjø-Vard OL225502
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

D 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Eli StensliLøten o-lag501070

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Frode HaugHamar OK97998
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Knut WikstrømRingsaker OK211405

Annonser

IOF Eventor