Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 3 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

N (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabella AaslundSnertingdal IF Orientering149615
Sivert AaslundSnertingdal IF Orientering63756
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering206244
Maiken Aileen HellebustSnertingdal IF Orientering206245
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering206486
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Peder MoOL Toten-Troll223878
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering
Even LienGjø-Vard OL187269
Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering206244

B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

A (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Lars LienGjø-Vard OL187270
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Olav SveumGjø-Vard OL225502
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

Annonser

IOF Eventor