Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-nærløp på Selbuskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-nærløp på Selbuskogen
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 12 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Damer 5 km (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Eirin Mari FossøyNTNUI222455
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Ida LindkvistNTNUI89839
Vera MelkildFreidig180322
Britt Ingunn NydalNTNUI
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843

Herrer 5 km (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Anders EmilssonNTNUI174589
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Markus GladNydalens SK220766
Emil GranqvistNTNUI199444
Jonas GrønliFreidig215144
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Didrik Graham HenriksenNTNUI
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Andreas JohanssonIFK Göteborg480359
Eivind KlokkehaugNTNUI
Jo Even KolstadFreidig179917
Sebastian KvithammerWing OK221416
Jørgen MadslienNTNUI157150
Lukas MeierNTNUI
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Agnar RenolenWing OK221451
Jonas RisethNTNUI
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Espen StornesNTNUI192522
Jørund ValaNTNUI191286
Olav VestølNTNUI206427
Øystein WiggenByåsen IL500161
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK500305

Damer 3 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin GalaaenSelbu OK157217
Gry GranstedtNTNUI39428
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Lene Therese MyrlandNTNUI169106
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Tina UglemsmoSelbu OK223674

Herrer 3 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig
Anders TørumSelbu OK157736
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

N-åpen 2 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil KulsetSelbu OK3683869
Malva KvithammerWing OK206326
Markus TørumSelbu OK172207

Annonser

IOF Eventor