Påmeldte deltakere til Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

H17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Asbjørn HegdalEgersund OK197169
Knut LandstadNydalens SK227500
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Fredrik SandalGanddal IL501381
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Frank HansenEgersund OK187209
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674

H70 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking62992
Magnus LandstadFreidig483336
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane M HellandEgersund OK209949
Olav HellandEgersund OK207822
Monica HorpestadEgersund OK224977
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are SærheimKlubbløs

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

D17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Anny ØenNydalens SK123976

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb188698
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alida OftedalÅlgård Orientering184277

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Henriette NessetÅlgård Orientering197967

N-Åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus M. HellandEgersund OK
Odin HorpestadEgersund OK
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Vilde PuntervoldEgersund OK209391
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie M HellandEgersund OK209739

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017