Påmeldte deltakere til NC-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 267 påmeldte deltakere.

D 17-18 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Pernille KatlaFossum IF191341, 3639663
Eli KolstadMo OK186199
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 160449
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443, 186139
Dina ReitanFreidig206043, 3642832
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3412798

D 19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 500915
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814, 3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340, 3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Oda Q FossumFreidig3809969, 137114
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3249687, 227488
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3598521
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Marianne DæhliHalden SK221273, 3618022
Åsa FranzenIL Tyrving3412178, 220728
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3588266
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Lene Godager KaasBækkelagets SK500290, 3778750
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK3597739, 184267
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

H 17-18 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3850385
Sverre NarumVang OL206442, 3796547
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3621455
Andreas RambergØstmarka OK207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674, 502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3478054
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001, 158026
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 174100
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Håvard EidsmoFreidig186037, 3634599
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 502231
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Jostein TandbergNydalens SK172203, 3695624

H 21- (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Ola Bakke AashamarFlosta IL114838
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3597937
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939, 3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 230085
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Petter Marki ErichsenKristiansand OK3625100, 197823
Espen FiskumHalden SK187227, 3598331
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Ståle GjelstenKristiansand OK184459, 3598075
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Håvard HagaNydalens SK3782182, 88629
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 229996
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL198803, 3624012
Håvard IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL3319589, 158399
Emil JönssonIL Tyrving208695
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Lars OwrenNTNUI160424
Sergej PopovKristiansand OK197830, 3676079
Vegard Brun SagaIL Tyrving3625233, 207865
Torbjørn SagbergIL Tyrving3142635, 185842
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK232977
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Philipp von ArxNTNUI189364
Filip WadstenHalden SK199700
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271
Tor ÅmdalKristiansand OK10296
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor