Påmeldte deltakere til NM Bankett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM Bankett
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 1 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 249 påmeldte deltakere.

Banket (249)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL
Knut AasheimHalden SK
Emma ArnesenByåsen IL
Ivar Jevne ArnesenHamar OK
Lasse ArnesenHeming Orientering
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL
Sander ArntzenAsker Skiklubb
Karoline AuneHalden SK
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Jack BjørnsenKristiansand OK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF
Dag BlandkjennKristiansand OK
Jan BlandkjennKristiansand OK
Erlend BrendstuenHalden SK
Elisabeth BrækkeHalden SK
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Alan CherryNydalens SK
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn
Sebastian DalandKristiansand OK
Jostein Svaland DaleVang OL
Vegard DanielsenKristiansand OK
Ane DyrkornEiker OL
Thea DyrkornEiker OL
Marianne DæhliHalden SK
Helene EgerKongsberg OL
Ingeborg EideByåsen IL
Håvard EidsmoFreidig
Mats EidsmoFreidig
Tomas EidsmoFreidig
Henrik EijsinkNydalens SK
Anne Willkommen EikenKongsberg OL
Einar EkelandOddersjaa SSK
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK
Gro EllegaardVang OL
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL
Kim Farnes HansenAsker Skiklubb
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb
Espen FiskumHalden SK
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK
Kasper FosserHeming Orientering
Oda Q FossumFreidig
Sturla FrydenlundSturla, IF
Eskil FrøislandVang OL
Øivind FrøislandVang OL
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)
Ståle GjelstenKristiansand OK
Aurora GjølsjøOK Moss
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn
Olav Milian Schmitt GranHalden SK
Emil GranqvistNTNUI
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Ingrid GulbrandsenNTNUI
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)
Idunn HaavengenKongsberg OL
Marlin HaavengenKongsberg OL
Håvard HagaNydalens SK
Ella Arentz HagenSandefjord OK
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK
Lene Berg HanssenByåsen IL
Rine HanssenByåsen IL
Ingrid HasaasFossum IF
Agnethe HasliGjø-Vard OL
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering
Ole Wanvik HaugenFreidig
Anders HaugskottOL Trollelg
Frode HaugskottOL Trollelg
Aslak HeimdalKonnerud IL
Audun HeimdalKonnerud IL
Tove HeimdalKonnerud IL
Martin Borge HeirFossum IF
Niels Christian HellerudHalden SK
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF
Ragnhild HjermstadFossum IF
Øyvind HjermstadFossum IF
Matias Hodne HanischKristiansand OK
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn
Tarjei HoloFossum IF
Åsne Naadland HoloFossum IF
Anders Kristian HoltHedrum OL
Markus HolterHalden SK
Holger HottKristiansand OK
Axel HoveidAsker Skiklubb
Eirik Kamstrup HovindHalden SK
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK
Maiken Økern HågårdKonnerud IL
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Håvard IrgensKristiansand OK
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering
Lisa JenssenHalden SK
Morten JørgensenKristiansand OK
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK
Even-Johan KaspersenMo OK
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Eli KolstadMo OK
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Silje KregnesKristiansand OK
Tobias KristensenLarvik OK
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Ingrid G. KvålsgardFossum IF
Mikal Brastad LarsenNydalens SK
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL
Even LindaasVang OL
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK
Are LodgaardByåsen IL
Geir Arne LodgaardByåsen IL
Anine LomeHamar OK
Mona LomeHamar OK
Håkon LundKongsberg OL
Ingrid LundanesEmblem IL
Ivar LundanesEmblem IL
Oscar LyngenFreidig
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK
Bjørnar LynumFreidig
Kristian Fredrik LynumFreidig
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb
Håkon LøvliAsker Skiklubb
Vegard LøvliAsker Skiklubb
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK
Hans Petter MathisenFredrikstad SK
Rasmus MathisenPorsgrunn OL
Sara MathisenPorsgrunn OL
Anna MeenPorsgrunn OL
Hans Christian MeenPorsgrunn OL
Marit Melby JacobsenLardal OL
Njaal Ellegaard MelbyVang OL
Øystein MelbyVang OL
Vera MelkildFreidig
Einar MelsomFossum IF
Øyvind MikkelsenKristiansand OK
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
Ingvild MulenKristiansand OK
Trygve MyhrAsker Skiklubb
Ingjerd MyhreKongsberg OL
Lotte MyklemyrEiker OL
Vegard MyklemyrEiker OL
Kjetil MølnvikFreidig
Sverre NarumVang OL
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL
Kristin NilssenMo OK
Anders NordbergNydalens SK
Anne M Hausken NordbergNydalens SK
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK
Mats NordbrødenHalden SK
Peter NordbrødenHalden SK
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL
Tore NymarkAskøy OL
Skjalg NysæterSkien OK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK
Marie OlaussenFredrikstad SK
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)
Adrian OpheimFreidig
Maria PrestbøenSandefjord OK
Kristian PyttenKristiansand OK
Marius PyttenKristiansand OK
Sindre R HoltHedrum OL
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Andreas RambergØstmarka OK
Inge RambergØstmarka OK
Dina ReitanFreidig
Olav Andreas RemmenOL Trollelg
Sander H. RogndokkenNydalens SK
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL
John RundeKristiansand OK
Kirsten SalthaugKristiansand OK
Sigmund SalthaugKristiansand OK
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering
Hanne SandstadFreidig
Malin SandstadFreidig
Oda J SikkelandIL Tyrving
Solveig SikkelandIL Tyrving
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering
Lars SolliMo OK
Per Ivar StoklandGanddal IL
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL
Oskar Spets StorhovFreidig
Synne StrandAsker Skiklubb
Tord StrandKongsberg OL
Vidar StrandLierbygda OL
Inga Vestøl StødleKristiansand OK
Emil StørmerFossum IF
Leif StørmerFossum IF
Oskar StørmerFossum IF
Inger SvalandOL Vallset/Stange
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)
Maria Ulseth SylteFreidig
Andreas SølbergOL Trollelg
Jostein TandbergNydalens SK
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
Christiane TrösseVaregg Fleridrett
Siri UlvestadNydalens SK
Henrik UpsalNTNUI
Hanne VassendPorsgrunn OL
Hilde VassendPorsgrunn OL
Karine VestølVegårshei IL
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Anders VisterNydalens SK
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Filip WadstenHalden SK
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK
Emilie WestinPorsgrunn OL
Kjell WestinPorsgrunn OL
Lenka WestinPorsgrunn OL
Heidi Therese WiestVang OL
Øyvind WiggenByåsen IL
Ragne WiklundNydalens SK
Margrethe WisløffAsker Skiklubb
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb
Alexander Skaug YtterbølHalden SK
Elias ØhmanGjø-Vard OL
Martin ØhmanGjø-Vard OL
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor