Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open dag 1 sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open dag 1 sprint
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 26 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 243 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203647
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK223593
Anna Emilie LonaWing OK223821
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203651
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Eli StenvikByåsen IL235840
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Karita MøllerSteinkjer OK222144

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja FuglemMalvik IL211848
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203652

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Line SølbergOL Trollelg502953

D 21- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Katrin DaetwylerNTNUI
Kristine Klock FletenWing OK161005
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Karine Hagesæther FossNTNUI213050
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Guro Heimstad KleivenNTNUI62202
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Heidi JensenNTNUI204714
Kristin JægerWing OK176252
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK182072
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Ida LindkvistNTNUI89839
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Randi Marie MohusWing OK228085
Britt Ingunn NydalNTNUI219294
Helen PalmerHalden SK190327
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg235143
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Eva TesarovaWing OK176624
Ingvild TorgersenNTNUI204860
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK480014
Gøril EideByåsen IL199490
Mari HoffByåsen IL181864
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Margit EideStjørdals-Blink Orientering165124
Hilde ForbordMalvik IL72257
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Stina ElfvingByåsen IL180863
Inger NergaardStokke IL198006
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sofus H LindWing OK213348
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Luc Bostad HérailNidarøst OK160970

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Michael OlsenMelhus IL225123

H 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK199653
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Tore MarkhusVerdal OK211324
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Eskild MyrvangMelhus IL224451
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Matias NissenFreidig214966
Nikolai RenolenWing OK172166
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mattis HoltFreidig179878
Lukas MeierNTNUI
Erlend NydalNTNUI500511

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar KeiseråsIL Leik206323
Sverre Bang StøengHamar OK220919

H 21- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Isak BergsetNTNUI225930
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gustav FiskumNTNUI155776
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Emil GranqvistNTNUI501157
Andreas HaalandWing OK160423
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Christian HohlWing OK211245
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola JordheimHemsedal IL172734
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jonas KittelsenNTNUI142859
Bjørnar KvåleHadeland OL160690
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Halvor LundFreidig210017
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Jørgen MadslienNTNUI157150
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Even NyhusNTNUI188848
Per Melander OftenNTNUI194465
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Paul SirumFrol IL211470
Yngve SkogstadFrol IL180124
Jan SochorSKOB Banik Havirov208179
Torkil Eide SolstadIL Tyrving159534
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jon HolstadFreidig97601
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Morten KorsvoldWing OK98788
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Eivind LonaWing OK211262
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Robert OtterleiByåsen IL503106
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HagenByåsen IL200231
Egil HustvedtWing OK502364
Håvard LorangeFreidig217001
Terje MidtbøWing OK199655
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Terje RønningOK Skøynar188799
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Bjørn BergerByåsen IL412934
Rune M HoltFreidig187009
Kjell MaroniByåsen IL221188
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Nils Olav VennevikFreidig497403
Arnulf VillmoKorgen IL192115
Anders WaageFreidig219195

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Paul ForsethOL Trollelg191258
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

DirekteB (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295

Annonser

IOF Eventor