Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 24 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Eystein AskeFreidig225496
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK223984
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Olav BjørkanByåsen IL225286
Kristine BraathenWing OK223587
Gustav Johannes BugtenNidarøst OK203652
Sofia Johanne BugtenNidarøst OK203642
Magnus Dahl LarsenWing OK202252
Magnus Elden EggenWing OK202570
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203646
Einar GarsholMalvik IL226086
Eirik GarsholMalvik IL226089
Erlend GrønliFreidig225465
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Guro HaalandWing OK223822
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK202356
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Odin Bang LukassenWing OK223512
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Filip Leonard NolteFreidig206048
Lisa Øritsland OrskaugWing OK203524
Stian Øritsland OrskaugWing OK193067
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK502896
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Martin Sæther LevinFreidig225527
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL225181

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Åsa BullByåsen IL228488
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Silja FuglemMalvik IL211848
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Marion Dyrset StangenesByåsen IL212152
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446
Maria Strømdal WikFreidig213142
Rannveig ØyåsOL Trollelg217738

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK
Hanne Marie TørhaugWing OK501264

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK501151
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK213165
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig176201
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig203581
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Loke Strøm HaugsnesWing OK193068
Marius TorsethaugenWing OK223492

H 13-14 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK212316
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Johannes GåsvikNidarøst OK
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK204643
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mons Løfaldli HansenWing OK223690
Jens Husby AftretMalvik IL193040

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

Annonser

IOF Eventor