Påmeldte deltakere til Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom Andre AndreassenFet OL225486
Leah HanneborgØstmarka OK224400
Mira HanneborgØstmarka OK224398
Malin Arntzen HaugØstmarka OK212530
Eskil HobølOppsal Orientering
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK224411
Mons Sætre LorentsenFet OL207008
Nils NikolaisenOppsal Orientering186830
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Sigmund ØlstadFet OL213162

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde Kvalø HaugFet OL213465

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Regine RøiselandØstmarka OK224232
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Line Hetle WasbergOppsal Orientering155532

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Gina BrevikØstmarka OK212046
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL225581

D 13-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina JohansenFet OL218034

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Linda EngenRaumar Orientering227714
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marthe HansenFet OL201984

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OL192163
Katarina JohansenFet OL66470
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Arnhild KroghOppsal Orientering203404

D 40-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Mette HanneborgØstmarka OK99998
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK212498
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Runa KallesonOppsal Orientering212086
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225

D 40-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Kvalø HaugFet OL213385
Anette Bjordal WigaardOppsal Orientering485677

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Toril HallanLillomarka OL180923
Linda HanssenØstmarka OK203515
Nina Elise JørgensenNittedal OL503973
Ingrid NermoenØstmarka OK220857

D 50-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina RambergØstmarka OK203513

D 50-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nanna BerganRaumar Orientering200358
Jane Karine HelmersenFet OL225150

D 60-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969

D 70-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Boye WangensteenLillomarka OL212131

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Linus Eggen VingeOppsal Orientering217834
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus JystadØstmarka OK212531
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Anders HorveiRaumar Orientering180144
John OtterleiØstmarka OK179410

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Alan CherryNydalens SK200459
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Trond KortnerØstmarka OK181802
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Andreas RambergØstmarka OK207518
Magnus RambergØstmarka OK207387
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre WigaardOppsal Orientering192671

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Tom BerganFet OL181103
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Tore BredalenNittedal OL206921
Tor BrennaNittedal OL160438
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Christian GløgårdNittedal OL500396
Kyrre GranFet OL180192
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Inge RambergØstmarka OK214468
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Bjørn WangensteenLillomarka OL66844
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H 40-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove HildrumLillomarka OL181295
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Jarle RogndokkenFet OL207832

H 40-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raymond BerntzenFet OL225524
Sverre SandernesØstmarka OK212536
Ingar WollØstmarka OK502586

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Knut EngenRaumar Orientering228075
Claus FritznerNittedal OL212416
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Øyvind HelmersenFet OL201988
Per Arne KarlsenØstmarka OK97847
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Stein MellaOppsal Orientering204225
Thor MellaOppsal Orientering187259
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Gunnar RustadNittedal OL229511
Rune TeiglandØstmarka OK97860

H 50-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Johan MattssonLillomarka OL502339

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre HallanLillomarka OL94380
Bård NatvigNittedal OL217340
Petter NæssOppsal Orientering189041
Martin VeastadNittedal OL

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833

Annonser

IOF Eventor