Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse ChristensenNeverfjord IL195831

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle J. FrischknechtAlta OL159939

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesIL Pasvik Hauk185607
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Nina Pedersen KleemannAlta OL159938

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ingrid Helsvig NilsenAlta OL
Sofia OlaussenNeverfjord IL5586
Anna Pedersen KleemannAlta OL160872
Ina-Mari SkoglundAlta OL

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Marie Pedersen KleemannAlta OL160873

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde BjørkliAlta OL159934
Kristin BlindheimLillomarka OL180936

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Henriette Heitmann MikkelsenAlta OL134268

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Tonje Anita MelumIL Pasvik Hauk

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina HeitmannAlta OL
Karen Meland PedersenAlta OL224876
Sigrid RennaKirkenes IF155739

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Brit HelgesenAlta OL137364

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd NormannAlta OL

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL
Heljar Sandve BergsengAlta OL
Peder Magnus Sandve BergsengAlta OL
Alf Emil SvendsenNeverfjord IL195939

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BjørkliAlta OL129485
Simen FinjordAlta OL224915
Eirik FrostAlta OL502118
Mathias OlaussenNeverfjord IL165511
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Sander RasmussenKirkenes IF501129

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Robert FredriksenNotodden OL502352
David LøverModum OL221340
Lars Erik MikkelsenAlta OL
Vebjørn Heitmann MikkelsenAlta OL134266
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Andreas Foss WestgaardAlta OL159909

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen AarnesIL Pasvik Hauk72234
Bjørn EllefsæterAlta OL231138
Jon-Vegar IngebrigtsenIL Pasvik Hauk
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Sture RasmussenKirkenes IF501083

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai BjørkliAlta OL159937
Fred Inge EilertsenKirkenes IF92503
Frank FiskebeckSandnes IL (Finnmark)146250
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL192685
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Helge Chr. PedersenAlta OL82390
Ruben A. PedersenAlta OL160875
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL217265

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BredesenNeverfjord IL206265

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Gard FrostAlta OL502117
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402

D 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia SvendsenNeverfjord IL92253

Annonser

IOF Eventor