Påmeldte deltakere til KM sprint 2017 -Rogaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint 2017 -Rogaland
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 20 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Markus M. HellandEgersund OK
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Julie M HellandEgersund OK209739
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering211746
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering211746
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL185591
Jane M HellandEgersund OK209949
Hilde HetlandEgersund OK224784
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Grethe StoklandGanddal IL174706
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette GylandStavanger Orienteringsklubb220761

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)197969
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve LundeGanddal IL225356
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb502541
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Olav HellandEgersund OK207822
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Jan Arild JohnsenFossum IF193800
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Einar MartinsenVikebygd IL188080
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tore RøddeGanddal IL206300
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Kjell SvihusGanddal IL501674

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

C-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb188698
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

Annonser

IOF Eventor