Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 8 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Edvard Meisal AskWing OK223653
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Maja Strand AuneOL Trollelg211677
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL224071
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203647
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Benjamin BraathenOL Trollelg214400
Kristine BraathenWing OK223587
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Magnus Elden EggenWing OK203524
Erlend GrønliFreidig225465
Stina GåsøOL Trollelg213092
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Odin Bang LukassenWing OK223512
Martin MelhuusWing OK223632
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Lisa Øritsland OrskaugWing OK202525
Stian Øritsland OrskaugWing OK193067
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK502896
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL
Maia Ruano StrandWing OK223613
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Johannes StordalByåsen IL225321
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Martin Sæther LevinFreidig225527
Hannah B. SætranOL Trollelg191254

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell FossumByåsen IL228493
Marie FuruhaugByåsen IL
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212238

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Ella SandstadFreidig182067
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Marion Dyrset StangenesByåsen IL212152
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Maria Hongslo SiiriOL Trollelg217839
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK501151
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Nikolai FossumByåsen IL225148
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Magnus Harbak MusumOL Trollelg191393
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL224821
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius TorsethaugenWing OK223492

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Johannes GåsvikNidarøst OK
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL234382
Mons Løfaldli HansenWing OK223690
Michael OlsenMelhus IL225123
Sture ThoresenOL Trollelg214628
Anders TørumSelbu OK223786

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Matias NissenFreidig214966
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are LodgaardByåsen IL216729
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL501486

H 15-20B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Annonser

IOF Eventor