Påmeldte deltakere til Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 20 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 282 påmeldte deltakere.

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna F. HøysæterWing OK213643
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Silja FuglemMalvik IL211848
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva GrøtteWing OK212440
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Elly RøskaftFreidig225505
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Dina ReitanFreidig206043
Malin SandstadFreidig159550
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Silje ArntzenNTNUI207611
Katrin DaetwylerNTNUI39428
Johanne de PresnoNTNUI500775
Gina DidriksenNTNUI127054
Trine Disch KihleNTNUI78987
Emma EideNTNUI222455
Katrine Barli EvensenNTNUI204714
Kristine FjellangerNTNUI500166
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Kristin JægerWing OK176252
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Ragnhild Lund-JohansenNTNUI175184
Vilde MalmeiNTNUI207629
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Helen PalmerHalden SK96647
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg235143
Johanne RaknerNTNUI191197
Elen Katrine SkjerveFrol IL173069
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eva TesarovaWing OK176624
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Kristin ÅstebølWing OK208924

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK480014
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gøril EideByåsen IL199490
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mette Resell NolteFreidig188746
Kristin SølbergIL Leik226232
Liv TennesWing OK199281
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne MelkildFreidig92362
Sigrid MelkildFreidig211655
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Erlend GrønliFreidig225465
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Tristan HalvorsenFreidig176201
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Alf Petter LynumFreidig186849
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Erling AustrheimFreidig225361
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Edvin Skauby grønningSelbu OK172103
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK199653
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig206038
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Nikolai RenolenWing OK172166
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Håvard SingsaasFreidig214968
Simen Spets StorhovFreidig203586
Edvard SørbyFreidig181457
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK229642
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Einar KeiseråsIL Leik206323
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709
Aleksander SkoglundFreidig179372
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Mathias VindalFreidig203527

H 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Gustav FiskumNTNUI155776
Erik FrøsethVerdal OK63724
Markus GladNydalens SK220766
Stig Rune HolbergOK Skøynar145317
Mattis HoltFreidig179878
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jonas KittelsenNTNUI142859
Petter LyngNidarøst OK86275
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Terje MaroniByåsen IL502134
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Alex PedersenOL Trollelg230613
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Jan SchmidOL Trollelg211189
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Erik StoraasWing OK400809
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Torgeir AuneByåsen IL502351
Kyrre AuranMalvik IL226079
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Arild H ClausenFreidig179864
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald GrønningSelbu OK223721
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Jan HageIL Leik187018
Jon HolstadFreidig97601
Morten KorsvoldWing OK98788
Hans Petter LodgaardByåsen IL502488
Eivind LonaWing OK211262
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Are RogstadNidarøst OK502896
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Trond SletnerByåsen IL500165

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Harald FørdedalWing OK211260
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK211471
Leif Rune HellevikFreidig97783
Egil HustvedtWing OK502364
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Terje MidtbøWing OK199655
Lasse NatvigByåsen IL209980
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Agnar RenolenWing OK221451
Bernt RognesFreidig201831
Terje RønningOK Skøynar188799
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Reidar SelmerPolitiets IL71770
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK192224
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Morten SkoglundByåsen IL178050
Eirik VefsnmoByåsen IL161048

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Anders WaageFreidig219195

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138

Åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Knut HageMelhus IL

Åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tine AbrahamsenMalvik IL76075
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Annonser

IOF Eventor