Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 371 påmeldte deltakere.

D 17-18 Elite (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954, 3662855
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007, 3210614
Hanne DaltveitFana IL221834
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Aurora GjølsjøOK Moss180937, 3876273
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379, 191310
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Sofie HallemVerdal OK3795804, 203553
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Eli KolstadMo OK3871845, 186199
Selma KristiansenOK Moss502913, 502913
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351, 3775566
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Anine LomeHamar OK3887080, 195757
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448, 224532
Anna MeenPorsgrunn OL3863560, 178035
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 184520
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Anna RenolenWing OK221441
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958, 226070
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063, 3572211
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Andrine VikenByåsen IL3882222, 181017
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Linn Mei WaalerMåren OK3611019, 212721
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Sarah WølloKongsberg OL3656295, 159005

D 19-20 Elite (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Kristin BrekkeLillomarka OL197786, 3205523
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814, 3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 501834
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL3877396, 229646
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Linn Hege RosoLardal OL3477601, 222631
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Astrid StyrvoldLardal OL184430
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Line SølbergOL Trollelg502953, 3799640
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3830213
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 21- Elite (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI502880, 3885282
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL3700911, 173069
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697, 3162088
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290, 208706
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Marianne DæhliHalden SK3618022, 221273
Malin EijsinkNydalens SK3780772, 197922
Mari FastingByåsen IL3777844, 500296
Kristine FjeldboIL Tyrving168868, 3621000
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Therese HaareKonnerud IL3014255, 182032
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010, 3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Linn HokholtIL Tyrving3597572, 214837
Marion HuberNydalens SK3809480, 226171
Iliana IlievaHalden SK173098, 3693850
Emma JohanssonFredrikstad SK3598042, 198042
Anette JuveliKonnerud IL198905, 3597028
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588, 3605722
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299, 3778750
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Agnes LeoHalden SK
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering3599255, 207590
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Lone MalmgrenGjø-Vard OL3784543, 226193
Sunniva MorganMalvik IL402720
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 500304
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Victoria StevensAIRE GB502279
Julie StørmerFossum IF3154374, 211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Kari SvingheimLillehammer OK208088, 3709821
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 500912
Ida TiltnesIL Tyrving3868874, 159511
Guro TorpeFrol IL3598216, 217270
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489, 3621646

H 17-18 Elite (83)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666, 3775756
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Scott JuvikIL Gular160426
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Knut KyrkjebøTIF Viking165661, 192908
Henrik André LarsenKongsberg OL3790235, 201911
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650, 3639051
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060, 502442
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF183652, 3701208
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933, 3645009
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Kristian PyttenKristiansand OK3621455, 221206
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Andreas RambergØstmarka OK3852639, 207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674, 502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612, 184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Martin Andresen SkotteFossum IF221013, 3564838
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Fredrik SveenVang OL3711017, 188458
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001, 224346
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Vegard Øverli BergKongsberg OL3356498, 189060

H 19-20 Elite (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3621232, 174100
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Audun Rognerud BøeFossum IF219300, 3702511
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard EidsmoFreidig3634599, 186037
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg502544, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot170341
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Sondre LorentsenOK Silsand400927, 3500600
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 503555
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Jonas UnsgårdIL Leik3386828, 206201

H 21- Elite (84)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3865136, 500301
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922, 3624715
Ola BergerByåsen IL3028792, 170612
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Simen BordalFossum IF228081, 3881570
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323, 3623501
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467, 3619483
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Robert FredriksenNotodden OL502352
Karl FremstadBækkelagets SK211281, 3598547
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK3782182, 502921
Øystein HaugFrol IL179806, 3623485
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Håvard IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556, 3319589
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550, 3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462, 226172
Harald KalagerNTNUI500532, 3885670
Ola KeiseråsIL Leik3705290, 226229
Mathias Stensland LillevoldNTNUI3609237, 123574
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Håvard LucasenFredrikstad SK160833, 3598471
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318, 181016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Sigurd MelsomFossum IF202990, 3497856
Lars Hol MoholdtWing OK152659, 3678315
Simen Eid NielsenNTNUI172717, 3781994
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Mats NordbrødenHalden SK184943, 3780855
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Per Melander OftenNTNUI3027265, 194465
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025, 3586724
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376, 208560
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444, 3620804
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK503363
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Damien RenardKongsberg OL201971
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Sindre RønningNydalens SK221215, 3598612
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Lars Sandstad SkjesetFrol IL3621596, 187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3689411, 211401
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Håvard VassendenFrol IL180756, 3597465
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Marius Thrane ØdumIFK Göteborg
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor