Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 334 påmeldte deltakere.

D 17-18 Elite (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855, 502954
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007, 3210614
Hanne DaltveitFana IL221834
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Aurora GjølsjøOK Moss180937, 3876273
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofie HallemVerdal OK203553, 3795804
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 501105
Pernille KatlaFossum IF3861374, 191341
Eli KolstadMo OK186199, 3871845
Selma KristiansenOK Moss502913, 502913
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Marte Lien JohnsenByåsen IL3775566, 221351
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448, 224532
Anna MeenPorsgrunn OL3863560, 178035
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 184520
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Anna RenolenWing OK221441
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224, 210056
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689, 502923
Guri SandvoldTynset IF228435, 3519543
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958, 226070
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 503111
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063, 3572211
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Andrine VikenByåsen IL3882222, 181017
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Sarah WølloKongsberg OL3656295, 159005

D 19-20 Elite (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Kristin BrekkeLillomarka OL197786, 3205523
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 209814
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340, 3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914, 3690344
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL3877396, 229646
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Linn Hege RosoLardal OL3477601, 222631
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Astrid StyrvoldLardal OL184430
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Line SølbergOL Trollelg502953, 3799640
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL3879020, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043

D 21- Elite (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI502880, 3885282
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543, 179370
Mari FastingByåsen IL500296, 3777844
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000, 168868
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Therese HaareKonnerud IL3014255, 182032
Gunhild Rogne HallandNTNUI3622560, 206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Marion HuberNydalens SK3809480, 226171
Emma JohanssonFredrikstad SK3598042, 198042
Mali Gederaas KanstadNTNUI3141348, 89022
Karen Oline KolstadNTNUI3598497, 212749
Agnes LeoHalden SK
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Sunniva MorganMalvik IL402720
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 500304
Louise OramBækkelagets SK3788544, 197974
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222, 3224292
Victoria StevensAIRE GB502279
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 227489

H 17-18 Elite (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088, 215086
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666, 3775756
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Scott JuvikIL Gular160426
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Knut KyrkjebøTIF Viking192908, 165661
Henrik André LarsenKongsberg OL3790235, 201911
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL500550, 3396256
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF3701208, 183652
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3621455
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Andreas RambergØstmarka OK3852639, 207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612, 184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669, 96318
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060, 3456498

H 19-20 Elite (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848, 226304
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Audun Rognerud BøeFossum IF219300, 3702511
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard EidsmoFreidig3634599, 186037
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 502544
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot170341
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Sondre LorentsenOK Silsand400927, 3500600
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 503555
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Sverre Bang StøengNTNUI3426418, 220919
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Jonas UnsgårdIL Leik3386828, 206201

H 21- Elite (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Joonas AholaNavi3452000, 500813
Topias AholaNavi500823
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3865136, 500301
Ove BaardsgaardOL Trollelg3624715, 181922
Ola BergerByåsen IL3028792, 170612
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Simen BordalFossum IF3881570, 228081
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK3860467, 200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323, 3623501
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Robert FredriksenNotodden OL502352
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Håvard IrgensKristiansand OK3661774, 206479
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Harald KalagerNTNUI500532, 3885670
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Håvard LucasenFredrikstad SK3598471, 160833
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318, 181016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Sigurd MelsomFossum IF3497856, 202990
Lars Hol MoholdtWing OK3678315, 152659
Simen Eid NielsenNTNUI172717, 3781994
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Per Melander OftenNTNUI3027265, 194465
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025, 3586724
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376, 208560
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK503363
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Sindre RønningNydalens SK221215, 3598612
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Yngve SkogstadFrol IL3817269, 502895
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Håvard VassendenFrol IL180756, 3597465
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Marius Thrane ØdumIFK Göteborg
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

Annonser

IOF Eventor