Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 359 påmeldte deltakere.

AIRE GB (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Victoria StevensAIRE GBD 21- Elite

Asker Skiklubb (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-18 Elite3567633
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-18 Elite3801305
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-20 Elite3816220
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 19-20 Elite3816758
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 19-20 Elite3785482
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-18 Elite3734308
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 19-20 Elite3638103
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 17-18 Elite3639051
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-18 Elite3846045
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-18 Elite3850385
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-18 Elite3847712
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 19-20 Elite3885043
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-18 Elite3478054

Askøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD 19-20 Elite3690344

Bodø og Omegn IF Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18 Elite3775756
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18 Elite3293727
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18 Elite3614757
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 19-20 Elite3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18 Elite

Byåsen IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 19-20 Elite3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 19-20 Elite3801479
Ragnhild EideByåsen ILD 17-18 Elite3800026
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 19-20 Elite3785607
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-18 Elite3782240
Brage JørumByåsen ILH 19-20 Elite
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 17-18 Elite3775566
Are LodgaardByåsen ILH 17-18 Elite
Sigurd StenvikByåsen ILH 21- Elite
Andrine VikenByåsen ILD 17-18 Elite3882222
Øyvind WiggenByåsen ILH 21- Elite3560604

Bækkelagets SK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21- Elite3885290
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21- Elite3227139
Karl FremstadBækkelagets SKH 21- Elite3598547
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21- Elite3781937
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 21- Elite3780640
Lene Godager KaasBækkelagets SKD 21- Elite3778750
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 19-20 Elite3623527
Mathias NipenBækkelagets SKH 21- Elite
Thomas NipenBækkelagets SKH 21- Elite
Louise OramBækkelagets SKD 21- Elite3788544
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKH 21- Elite3777877

Eiker OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane DyrkornEiker OLD 17-18 Elite3684875
Thea DyrkornEiker OLD 17-18 Elite3681244
Lotte MyklemyrEiker OLD 17-18 Elite3643228
Vegard MyklemyrEiker OLH 19-20 Elite3553393

Emblem IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LundanesEmblem ILD 19-20 Elite3594934
Ivar LundanesEmblem ILH 21- Elite3596327
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20 Elite3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20 Elite3598679
Kjetil OkkenhaugEmblem ILH 21- Elite3586724

Fana IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne DaltveitFana ILD 17-18 Elite

Fossum IF (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21- Elite3884384
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18 Elite3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18 Elite3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-18 Elite3624384
Simen BordalFossum IFH 21- Elite3881570
Audun Rognerud BøeFossum IFH 19-20 Elite3702511
Tonje Rognerud BøeFossum IFD 17-18 Elite3662855
Peter GisholtFossum IFH 17-18 Elite3869567
Martin Borge HeirFossum IFH 19-20 Elite3393634
Erling HjermstadFossum IFH 17-18 Elite3779964
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21- Elite3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-18 Elite3849346
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-18 Elite3401817
Pernille KatlaFossum IFD 17-18 Elite3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-18 Elite3471083
Einar MelsomFossum IFH 17-18 Elite3701208
Sigurd MelsomFossum IFH 21- Elite3497856
Martin Andresen SkotteFossum IFH 17-18 Elite3564838
Emil StørmerFossum IFH 17-18 Elite3781820
Julie StørmerFossum IFD 21- Elite3154374
Oskar StørmerFossum IFH 21- Elite3599305

Fredrikstad SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18 Elite3640158
Emma JohanssonFredrikstad SKD 21- Elite3598042
Håvard LucasenFredrikstad SKH 21- Elite3598471
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 19-20 Elite3693843
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-18 Elite3621448
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21- Elite3597986
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 17-18 Elite190325
Kamilla OlaussenFredrikstad SKD 21- Elite3597549
Marie OlaussenFredrikstad SKD 19-20 Elite3598117

Freidig (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 19-20 Elite3634599
Mats EidsmoFreidigH 17-18 Elite3816279
Ole Wanvik HaugenFreidigH 19-20 Elite3323680
Mathias HermstadFreidigH 17-18 Elite
Sindre JohannessenFreidigH 21- Elite3693868
Åshild KolstadFreidigD 19-20 Elite3619947
Oscar LyngenFreidigH 17-18 Elite3584232
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-18 Elite3830288
Vera MelkildFreidigD 17-18 Elite3781788
Kjetil MølnvikFreidigH 19-20 Elite3645074
Adrian OpheimFreidigH 19-20 Elite3223336
Dina ReitanFreidigD 17-18 Elite3642832
Malin SandstadFreidigD 19-20 Elite3793395
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-18 Elite3574282
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-18 Elite3785326
Marie Bakken SørensenFreidigD 17-18 Elite3293768

Frol IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol ILD 21- Elite3700911
Jørgen FiskumFrol ILH 21- Elite3594439
Maren GrandeFrol ILD 21- Elite3649910
Øystein HaugFrol ILH 21- Elite3623485
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21- Elite3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21- Elite3623873
Carl Petter LyngenFrol ILH 21- Elite3585916
Mathilde RundhaugFrol ILD 21- Elite3022621
Paul SirumFrol ILH 21- Elite3598240
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21- Elite3621596
Yngve SkogstadFrol ILH 21- Elite3817269
Stian SundsvikFrol ILH 21- Elite3691508
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21- Elite3230364
Andreas Svingheim MagerøyFrol ILH 21- Elite3689411
Guro TorpeFrol ILD 21- Elite3598216
Håvard VassendenFrol ILH 21- Elite3597465
Martin VisterFrol ILH 21- Elite3597176

Gjø-Vard OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OLD 17-18 Elite3715299
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OLD 21- Elite3784543
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 17-18 Elite3572211
Elias ØhmanGjø-Vard OLH 17-18 Elite3692001

Halden SK (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimHalden SKH 19-20 Elite3620705
Karoline AuneHalden SKD 17-18 Elite3708542
August Asheim BirkelandHalden SKH 17-18 Elite3574563
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18 Elite3694023
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 19-20 Elite3608270
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18 Elite
Marianne DæhliHalden SKD 21- Elite3618022
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21- Elite3598331
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 19-20 Elite3624459
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-18 Elite3640208
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 21- Elite3776093
Iliana IlievaHalden SKD 21- Elite3693850
Agnes LeoHalden SKD 21- Elite
Hanna Lye MoumHalden SKD 17-18 Elite
Mats NordbrødenHalden SKH 21- Elite3780855
Peter NordbrødenHalden SKH 19-20 Elite3671427
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18 Elite3598398
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21- Elite3620606
Jørgen VisterHalden SKH 19-20 Elite3597895
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 21- Elite
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-18 Elite3386745
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21- Elite3620341

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH 19-20 Elite3411287
Anine LomeHamar OKD 17-18 Elite3887080

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL OrienteringH 17-18 Elite
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 19-20 Elite3830213
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-18 Elite3831716

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 17-18 Elite3867850

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-18 Elite3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19-20 Elite3884848
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-18 Elite3398658
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-18 Elite3662384
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 19-20 Elite3458205

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OKD 19-20 Elite

IL BUL-Tromsø (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-18 Elite
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-18 Elite3741261

IL Gular (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-18 Elite3598588
Scott JuvikIL GularH 17-18 Elite160426
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH 17-18 Elite3785060

IL Leik (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola KeiseråsIL LeikH 21- Elite3705290
Jonas UnsgårdIL LeikH 19-20 Elite3386828

IL Tyrving (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar A FiskumIL TyrvingH 21- Elite3619483
Helene Lund-JohansenIL TyrvingD 21- Elite
Torgeir NørbechIL TyrvingH 21- Elite3614930
Oda J SikkelandIL TyrvingD 19-20 Elite3577988
Ida TiltnesIL TyrvingD 21- Elite3868874

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon JohannesenIndre Østfold OKH 17-18 Elite

Kongsberg OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-18 Elite3659711
Helene EgerKongsberg OLD 17-18 Elite3708633
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD 19-20 Elite3599107
Idunn HaavengenKongsberg OLD 19-20 Elite3607629
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-18 Elite3852902
Henrik André LarsenKongsberg OLH 17-18 Elite3790235
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLD 17-18 Elite3402187
Håkon LundKongsberg OLH 17-18 Elite3396256
Aurora MoholthKongsberg OLD 17-18 Elite3707833
Kathinka RogstadKongsberg OLD 17-18 Elite3598224
Tord StrandKongsberg OLH 17-18 Elite3712049
Andrea VaneboKongsberg OLD 17-18 Elite
Sarah WølloKongsberg OLD 17-18 Elite3656295
Vegard Øverli BergKongsberg OLH 17-18 Elite3456498

Konnerud IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-18 Elite3596343
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-18 Elite3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17-18 Elite3770575
Therese HaareKonnerud ILD 21- Elite3014255
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18 Elite3819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 19-20 Elite3818846
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 19-20 Elite3620671
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 17-18 Elite
Nikolai NordhaugKonnerud ILH 17-18 Elite3645009

Kristiansand OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 19-20 Elite3594454
Marianne AndersenKristiansand OKD 21- Elite3666849
Marius AurebekkKristiansand OKH 17-18 Elite3676079
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21- Elite3608809
Sebastian DalandKristiansand OKH 17-18 Elite3624137
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21- Elite3621273
Gaute FriestadKristiansand OKH 21- Elite3608957
Morten JørgensenKristiansand OKH 21- Elite3591039
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 19-20 Elite3601671
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-18 Elite3621455
Marius PyttenKristiansand OKH 19-20 Elite3624624
Håvard WedegeKristiansand OKH 21- Elite3661774

Kvikne IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILD 17-18 Elite206172

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OLH 17-18 Elite
Marit Melby JacobsenLardal OLD 19-20 Elite3481462

Larvik OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OKH 19-20 Elite
Jørgen FrøydLarvik OKH 21- Elite
Tobias KristensenLarvik OKH 19-20 Elite3597416

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 17-18 Elite3646379
Kari SvingheimLillehammer OKD 21- Elite3709821

Lillomarka OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OLD 19-20 Elite3205523
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 19-20 Elite3674363
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-18 Elite3782273
Emma Eithun PaulsenLillomarka OLD 17-18 Elite3781077
Delphine PoirotLillomarka OLD 21- Elite
Maria Rørvik HaverLillomarka OLD 17-18 Elite3880689
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 21- Elite3501137
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-18 Elite3859287

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21- Elite3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21- Elite3487378
Marius ØieLøten o-lagH 21- Elite3599271

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-18 Elite3882669

Mo OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-18 Elite3553773
Eli KolstadMo OKD 17-18 Elite3871845
Lars SolliMo OKH 19-20 Elite3441482

Molde og Omegn IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IFD 17-18 Elite3210614
Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IFH 17-18 Elite3400405

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-18 Elite3611019

Navi (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joonas AholaNaviH 21- Elite3452000
Topias AholaNaviH 21- Elite

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKH 21- Elite3653557

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OLH 21- Elite

NTNUI (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUID 21- Elite3885282
Sigrid AlexandersenNTNUID 21- Elite3781291
Silje ArntzenNTNUID 21- Elite3583846
Jon Aukrust OsmoenNTNUIH 21- Elite3865136
Pauline Røstum BellingmoNTNUID 21- Elite
Isak BergsetNTNUIH 21- Elite3599297
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIH 21- Elite3443496
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21- Elite3623501
Karoline Dahl FosbyNTNUID 21- Elite3019510
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21- Elite3785045
Erik GustafssonNTNUIH 21- Elite3773439
Gunhild Rogne HallandNTNUID 21- Elite3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21- Elite3255163
Marte Hoff HagenNTNUID 21- Elite3588902
Heidi JensenNTNUID 21- Elite3599339
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21- Elite3701604
Live Bredholt JørgensenNTNUID 21- Elite3605722
Mali Gederaas KanstadNTNUID 21- Elite3141348
Karen Oline KolstadNTNUID 21- Elite3598497
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21- Elite3588829
Bjørn LundanesNTNUIH 21- Elite3097318
Ingvild Maalen-JohansenNTNUID 21- Elite
Vilde MalmeiNTNUID 19-20 Elite207629
Simen Eid NielsenNTNUIH 21- Elite3781994
Per Melander OftenNTNUIH 21- Elite3027265
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21- Elite3599248
Ivar Aukrust OsmoenNTNUIH 21- Elite3620804
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21- Elite3159134
Sverre Bang StøengNTNUIH 19-20 Elite3426418
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21- Elite3597531
Ingunn Egeberg VáriNTNUID 21- Elite3586823
Camilla ÖhmanNTNUID 21- Elite3688298
Hedvig ÅstebølNTNUID 21- Elite3621646

Nydalens SK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SKD 17-18 Elite3521028
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 17-18 Elite3644838
Audun BerganNydalens SKH 17-18 Elite3607686
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 19-20 Elite3498441
Henrik EijsinkNydalens SKH 21- Elite3603875
Håvard HagaNydalens SKH 21- Elite3782182
Marion HuberNydalens SKD 21- Elite3809480
Elias JonssonNydalens SKH 17-18 Elite3561495
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 21- Elite3810462
Lukas LilandNydalens SKH 17-18 Elite3572799
Marte NarumNydalens SKD 21- Elite3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21- Elite3885209
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 19-20 Elite3476496
Sindre RønningNydalens SKH 21- Elite3598612
Anders VisterNydalens SKH 21- Elite3597804
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-18 Elite3561404

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 17-18 Elite3575644

OK Moss (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-18 Elite3771847
Aurora GjølsjøOK MossD 17-18 Elite3876273
Selma KristiansenOK MossD 17-18 Elite502913
Thomas TubbehaugenOK MossH 19-20 Elite222453

OK Silsand (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre LorentsenOK SilsandH 19-20 Elite3500600

OL Trollelg (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH 21- Elite3624715
Hallvard Seim GrøvlenOL TrollelgH 19-20 Elite3507001
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-18 Elite3730041
Trond Einar Moen PedersliOL TrollelgH 21- Elite3883857
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 19-20 Elite3617628
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL TrollelgD 21- Elite3224292
Andreas SølbergOL TrollelgH 21- Elite3641958
Line SølbergOL TrollelgD 19-20 Elite3799640

OL Tønsberg og omegn (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 19-20 Elite3782323
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 19-20 Elite3672177

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 19-20 Elite3662293
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-18 Elite3571817

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-18 Elite
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18 Elite3826484
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18 Elite3863560
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-18 Elite
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18 Elite3880002
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18 Elite3863792
Emilie WestinPorsgrunn OLD 19-20 Elite3879020

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21- Elite3720000
Hedda SkatvedtRaumar OrienteringD 17-18 Elite3636958
Mathilde SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 17-18 Elite3780897

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18 Elite3786902

Sandnes IL (Rogaland) (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 19-20 Elite
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 19-20 Elite181468
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 19-20 Elite3664208
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 19-20 Elite

Sarpsborg OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie HansenSarpsborg OLD 17-18 Elite
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OLD 19-20 Elite3877396
Benedicte PedersenSarpsborg OLD 19-20 Elite
Helena ÅsbergSarpsborg OLD 19-20 Elite

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKD 17-18 Elite

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18 Elite3586088

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-18 Elite

Steinkjer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKH 17-18 Elite

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-18 Elite3746070
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-18 Elite3772126

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sturla FrydenlundSturla, IFH 19-20 Elite3383676

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut KyrkjebøTIF VikingH 17-18 Elite192908

Tynset IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 17-18 Elite3663580
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 19-20 Elite3501350
Guri SandvoldTynset IFD 17-18 Elite228435

Vang OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-18 Elite3638889
Eskil FrøislandVang OLH 17-18 Elite3576477
Even LindaasVang OLH 17-18 Elite3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-18 Elite3659539
Sverre NarumVang OLH 17-18 Elite3796547
Fredrik SveenVang OLH 17-18 Elite3711017
Heidi Therese WiestVang OLD 17-18 Elite3574712

Varegg Fleridrett (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus GjerstadVaregg FleridrettH 17-18 Elite
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 19-20 Elite
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD 21- Elite
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21- Elite3709318
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettD 21- Elite
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 19-20 Elite
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH 17-18 Elite3831674
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18 Elite3782612
Stian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18 Elite
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21- Elite3778263

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei ILD 21- Elite3374543
Karine VestølVegårshei ILD 19-20 Elite

Vehkalahden Veikot (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Valtteri HeikkinenVehkalahden VeikotH 19-20 Elite

Velledalen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pernille Ibsen LervågVelledalen ILD 21- Elite

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie HallemVerdal OKD 17-18 Elite3795804
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-18 Elite

Wing OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Hol MoholdtWing OKH 21- Elite3678315
Anna RenolenWing OKD 17-18 Elite

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18 Elite3572088
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-18 Elite3828514

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 21- Elite
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU OrienteringD 21- Elite
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 19-20 Elite3611837
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21- Elite3618147

Annonser

IOF Eventor