Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 17-18 Elite (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Karoline AuneHalden SK3708542
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF3210614
Hanne DaltveitFana IL
Ane DyrkornEiker OL3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Sofie HallemVerdal OK3795804
Marie HansenSarpsborg OL
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3861374
Eli KolstadMo OK3871845
Selma KristiansenOK Moss502913
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Marte Lien JohnsenByåsen IL3775566
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Anna MeenPorsgrunn OL3863560
Vera MelkildFreidig3781788
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Hanna Lye MoumHalden SK
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Dina ReitanFreidig3642832
Anna RenolenWing OK
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Guri SandvoldTynset IF228435
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL3572211
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897
Marie Bakken SørensenFreidig3293768
Andrea VaneboKongsberg OL
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Andrine VikenByåsen IL3882222
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Sarah WølloKongsberg OL3656295

Annonser

IOF Eventor