Påmeldte deltakere til Norgescup senior og løpstest junior

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup senior og løpstest junior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 281 påmeldte deltakere.

D 21 (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI502880, 3885282
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving500398
Kristine AusenNTNUI184487, 3624475
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339, 3316429
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Fanny Horn BirkelandHeming Orientering87031
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047, 3624772
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI500166
Eirin Mari FossøyNTNUI3231941, 222455
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Ingvild GjessingVang OL181651
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 501217
Gina V GranstedtHalden SK193887, 3615465
Gry GranstedtNTNUI39428, 3705050
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Iliana IlievaHalden SK3693850, 173098
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Emma JohanssonFredrikstad SK3598042, 198042
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588, 3605722
Lene Godager KaasBækkelagets SK3778750, 500299
Agnes LeoHalden SK
Anne Johanne LindNydalens SK149001, 3619426
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489, 3188216
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535, 502878
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 500304
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483, 3665874
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Laura RamsteinNTNUI
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 211476
Hanne SandstadFreidig3505393, 206030
Kine Sofie SandstadFrol IL80371, 3787835
Lisa SchubnellBækkelagets SK3623980, 199169
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 500912
Ida TiltnesIL Tyrving159511, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573, 180127
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anna UlvensøenNTNUI147827, 3045911
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298

H 21 (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett3013117, 181671
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3865136, 500301
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922, 3624715
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219, 186884
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Simen BordalFossum IF228081, 3226909
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 174323
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen FiskumHalden SK187227, 3598331
Karl FremstadBækkelagets SK3598547, 211281
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Kristian GræsliHamar OK139640, 3742244
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK3782182, 502921
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Johan HoelRaumar Orientering3691714, 202564
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Lacho IlievHalden SK500250, 3693835
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Håvard IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857, 221404
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550, 3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Trond KortnerØstmarka OK181802, 3625613
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Vegard LineNTNUI203230
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318, 181016
Terje MaroniByåsen IL502134, 3597689
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 172717
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK3780855, 184943
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 500257
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444, 3620804
Niklas ProforsNTNUI204552
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL188465
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Sindre RønningNydalens SK221215, 3598612
Christian SchiveOK Moss207789
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Lars Sandstad SkjesetFrol IL3621596, 187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Simen SmestadBækkelagets SK3780996, 207863
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298, 3885191
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406, 86967
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Philipp von ArxNTNUI189364
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604
Marius WikstrømRingsaker OK3609278, 184673
Emil WingstedtHalden SK3693660, 208496
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

D 17-20 løpstest (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Elisabeth BrækkeHalden SK
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3447729
Ane DyrkornEiker OL3684875
Helene EgerKongsberg OL3708633
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Ella Arentz HagenSandefjord OK
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3639663
Åshild KolstadFreidig3619947
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Ingrid LundanesEmblem IL3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Anna MeenPorsgrunn OL3863560
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443
Dina ReitanFreidig3642832
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Malin SandstadFreidig3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL3572211
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3621224
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Ragne WiklundNydalens SK3869583
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043

H 17-20 løpstest (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Benjamin AasenSarpsborg OL
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3621232
Knut AasheimHalden SK3620705
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
August Asheim BirkelandHalden SK3574563
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Erlend BrendstuenHalden SK
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Håvard EidsmoFreidig3634599
Mats EidsmoFreidig3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Peter GisholtFossum IF3869567
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Tarjei HoloFossum IF3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031
Elias JonssonNydalens SK3561495
Scott JuvikIL Gular
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799
Even LindaasVang OL3651452
Oscar LyngenFreidig3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Einar MelsomFossum IF3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Kristian PyttenKristiansand OK3621455
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612
Lars SolliMo OK3441482
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Emil StørmerFossum IF3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Mathias VindalFreidig3590288
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor