Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 2
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 220 påmeldte deltakere.

N-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Erlend GrønliFreidig225465
Therese HatlenFreidig225368
Mathias LeroyerFreidig502096
Anna Emilie LonaWing OK223821
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Eli StenvikByåsen IL235840
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Karita MøllerSteinkjer OK222144

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer LodgaardByåsen IL228553

D11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Lina Storler SnøfuglFreidig206033

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig176201
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Borgar StavrumWing OK223664
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilhelm HatlenFreidig225365
Sigurd VatnFrol IL187160

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Mathea Spets StorhovFreidig182074

H13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

H15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK199653
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Tore MarkhusVerdal OK211324
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

D15-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

H15-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Nikolai RenolenWing OK172166

D17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Andrine VikenByåsen IL181017

H17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are LodgaardByåsen IL216729
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

D17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654

H19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Bang StøengHamar OK220919

D21 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Silje ArntzenNTNUI502700
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Solveig BlindheimNTNUI145119
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Bjørg GranlyFreidig79071
Gry GranstedtNTNUI39428
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Guro Heimstad KleivenNTNUI62202
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ida LindkvistNTNUI89839
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Martine ÅstebølNTNUI208108

H21 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Isak BergsetNTNUI225930
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Anders EmilssonNTNUI174589
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Magnus JohanssonÅre OK
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola JordheimHemsedal IL172734
Magne JutulstadNTNUI221404
Harald KalagerNTNUI500532
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jonas KittelsenNTNUI142859
Børge LeirenByåsen IL124182
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Lukas MeierNTNUI
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Bård NonstadOL Trollelg190811
Erlend NydalNTNUI500511
Even NyhusNTNUI188848
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Yngve SkogstadFrol IL180124
Torkil Eide SolstadIL Tyrving159534
Åsmund SteenEmblem IL165579
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Mikkel SørensenNTNUI199259
Gard-Martin Udnesseter JohnsonNTNUI158052
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Jørund ValaNTNUI191286
Olav VestølNTNUI206427

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK480014
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656

H40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus AmrénÖstersunds OK96953
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Arild H ClausenFreidig179864
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Gunnar VatnFrol IL187134

D50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Margit EideStjørdals-Blink Orientering165124
Heidi FalckIL Tyrving199505
Hilde ForbordMalvik IL72257
Randi JensenFrol IL187148
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Torunn Spets StorhovFreidig181956

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Håvard LorangeFreidig217001
Terje RønningOK Skøynar188799
Harald StorrønningByåsen IL222703
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Øystein WiggenByåsen IL500161

D60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Stina ElfvingByåsen IL180863
Inger NergaardStokke IL198006
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Kjellrun SporildMalvik IL208704

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Helge EriksenByåsen IL199601
Kjell MaroniByåsen IL221188
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Nils Olav VennevikFreidig497403
Arnulf VillmoKorgen IL192115
Anders WaageFreidig219195

H70 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Roar ForbordMalvik IL208600
Paul ForsethOL Trollelg191258
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

DirekteC (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil SnøfuglFreidig225556

DirekteB (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Catrin CarlssonÅre OK
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Siri StensgårdNTNUI235258

DirekteA (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Karine Hagesæther FossNTNUI213050
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Annonser

IOF Eventor