Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 30 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 272 påmeldte deltakere.

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Elly RøskaftFreidig
Mathea Spets StorhovFreidig182074

H13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK98812
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786

D15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Emilie Margrete FodstadWing OK176573
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

H15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Matias NissenFreidig214966
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL189054
Jonas VindalWing OK161002

D17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Line SølbergOL Trollelg160510
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Andrine VikenByåsen IL181017

H17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Einar KeiseråsIL Leik206323
Are LodgaardByåsen IL216729
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Aleksander SkoglundFreidig179372
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Sverre Bang StøengHamar OK220919

D21 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Katrin DaetwylerNTNUI216175
Johanne de PresnoNTNUI500775
Gina DidriksenNTNUI188448
Emma EideNTNUI207818
Katrine Barli EvensenNTNUI204714
Kristine FjellangerNTNUI500166
Kristine Klock FletenWing OK161005
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kristin JægerWing OK176252
Ragnhild Lund-JohansenNTNUI175184
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg157005
Laura RamsteinNTNUI
Marit SchmidOL Trollelg66733
Julie StørmerNTNUI211996
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Ingvild TorgersenNTNUI204860
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Kristin ÅstebølByåsen IL208924
Martine ÅstebølNTNUI208108

H21 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Øivind AunøienOK Fjell187236
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Anders EInumFreidig154068
Gustav FiskumNTNUI155776
Thomas Maudal GiljeNTNUI157191
Erik GustafssonNTNUI169149
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Snorre HansenByåsen IL208638
Ola KeiseråsIL Leik226229
Petter LyngNidarøst OK86275
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Terje MaroniByåsen IL502134
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Per Melander OftenNTNUI194465
Alex PedersenOL Trollelg230613
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Niklas ProforsNTNUI204552
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Kristian Skjerve BredesenFrol IL204300
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Andreas WahlNTNUI209912

D40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK480014
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mette Resell NolteFreidig188746
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg191254
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

H40 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Kyrre AuranMalvik IL226079
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Tomas EidsmoFreidig173137
Stein-Erik FletenWing OK199651
Harald GrønningOL Trollelg223721
Jan HageIL Leik187018
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL175795
Dag Vidar JensenByåsen IL187235
Morten KorsvoldWing OK98788
Eivind LonaWing OK211262
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Jon RøstumOL Gaula178780
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Trond SletnerByåsen IL500165
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Erik SæbøNidarøst OK203646
Marius WalsethMalvik IL207644

D50 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde BellingmoOL Gaula400938
Guri BjørndalByåsen IL229612
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Anne MelkildFreidig92362
Sigrid MelkildFreidig211655
Ingunn MorsetWing OK211247
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Borgunn YtterhusByåsen IL220907

H50 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Knut HagenByåsen IL200231
Arild HeggesetFreidig410900
Dag Erik HellandWing OK211471
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Håvard LorangeFreidig217001
Tor LundeMalvik IL68352
Lasse NatvigByåsen IL209980
Harald OmlandSkien OK184463
Bernt RognesFreidig201831
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Reidar SelmerPolitiets IL71770
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Gunnar SkånøyByåsen IL226125
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Øystein WiggenByåsen IL500161

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Kjell MaroniByåsen IL221188
Helge RustadFreidig173333
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Morten SkoglundByåsen IL178050

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Randi HellandWing OK78496

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003

D11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Anna BellingmoOL Gaula178779
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Maria Strømdal WikFreidig213142

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Sofus H LindWing OK213348
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

D65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

H65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Rune M HoltFreidig187009
Lars SkrøvsethWing OK211359
Nils Olav VennevikFreidig497403

D75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H75 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939

D-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Erik OskalHamar OK501062
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig224366

Åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie HindenesOL Gaula197007
Jérôme SoulardKlubbløs200382

Åpen kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225

Annonser

IOF Eventor