Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK229638
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Mona StrandMåren OK197992
Tove StrandMåren OK400534
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne KaasaDriv IL206379
Jessica KathleMåren OK400193

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211836

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edmund Harder FinsethKlubbløs

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Donatas KontautasOK Moss503666
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Christian SchiveOK Moss207789

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL211738
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Erland SkatterÅs-NMBU Orientering
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon DanevadSentrum OK198012
Espen DelpMåren OK501333
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Morten KarlsenMåren OK400006
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering217582
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter KlavenessMåren OK501154
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond WettergreenDriv IL180270

D -12N (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Linea FossKolbotn og Skimt OL209657
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL209623
Malin GjetangerMåren OK213106
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL224395
Ingvild GrønvoldKolbotn og Skimt OL204410
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Elise JeksrudKolbotn og Skimt OL204427
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL204516
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL204409
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL204464
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012
Leihla SolbergKolbotn og Skimt OL209618
Paula SolbergKolbotn og Skimt OL204454
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL213093

H -12N (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Johannes FrantzenKolbotn og Skimt OL204449
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Ulrik JensenKolbotn og Skimt OL204501
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL209511
Daniel KrilicKolbotn og Skimt OL209516
Brage LarsenKolbotn og Skimt OL204412
Eimund LarsenKolbotn og Skimt OL204444
Albert MoenKolbotn og Skimt OL204439
Timon Alexander NorbergKolbotn og Skimt OL209622
Amund NybakkeKolbotn og Skimt OL204426
Erlend NybakkeKolbotn og Skimt OL204515
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Martin PopaKolbotn og Skimt OL204510
William SkaugKolbotn og Skimt OL209625
Oliver SolgaardKolbotn og Skimt OL209620
Sondre StrandKolbotn og Skimt OL204499

Åpen B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering234359

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597

Annonser

IOF Eventor