Påmeldte deltakere til HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 146 påmeldte deltakere.

Mini Hardhausen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)187072
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK504690
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735

D 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Trine BolstadGanddal IL206193
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Ingunn LandsnesGanddal IL207738
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli FrafjordGanddal IL501510
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Eivind RothGanddal IL206192
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John BreilandKlepp IL216856
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Lars HelgelandGanddal IL189068
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Jan HetlandEgersund OK208645
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking62992
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Åpen 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

Åpen 3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Berit-Kristine LimaGanddal IL129749
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

Trim (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Maria NilssonGanddal IL213110
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298
Brit SvihusGanddal IL39048
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor