Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2017, Løp nr 3

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2017, Løp nr 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 18 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK
Ingrid LestebergKongsberg OL
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025

D 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BrendeFossum IF
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Hannah MansNydalens SK157489
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Malin SveenBækkelagets SK203663
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

H 13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund HeierNydalens SK187139
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3668290
Theo Ring GiskeNydalen orientering
Emil SkytterenOdal OL - Orientering
Elias StubberudNydalens SK3646452
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin EijsinkNydalens SK3780772
Elin EkebergIL Tyrving159503
Elena GrandNydalens SK187012
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter GisholtFossum IF198904
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Einar MelsomFossum IF3499365
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3468212
Morten TangenOK Moss3705621

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HoffIL Tyrving3780277
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK
Christian JomaasFossum IF3415551
Ola LestebergKongsberg OL
Tor RingstadHedrum OL
Martin SkytterenOdal OL - Orientering
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Solveig SikkelandIL Tyrving
Helena StubberudNydalens SK3834819

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Thor NorderudIL Tyrving

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919

D Rekrutt (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse LuråsOppsal Orientering

H Rekrutt (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor