Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2017, Løp nr 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2017, Løp nr 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 18 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 543 påmeldte deltakere.

D 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL3885621
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK3883188
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Ingrid LestebergKongsberg OL
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Jakob BellLillomarka OL
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3334869
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Elias KleivaNydalens SK5000158
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 13-16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya ArnesenHeming Orientering3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Martha Nesheim KøberNydalens SK226215
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Hannah MansNydalens SK157489
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering3887130
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving211334
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Malin SveenBækkelagets SK203663
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Oda SørlieNydalens SK171949
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Pia Young VikNydalens SK3656352
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 13-16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Arild dy BaumannHeming Orientering3647351
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Erlend BørliFossum IF3682663
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubb181020
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Vemund HeierNydalens SK187139
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Magnus JystadØstmarka OK
Storm KleivaNydalens SK172705
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3668290
Erik Munch-FinneAsker Skiklubb3584885
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Daniel Azagra NæssNydalens SK3633377
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
John OtterleiØstmarka OK
Felix R. HyllesethSentrum OK
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Theo Ring GiskeNydalens SK
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Emil SkytterenOdal OL - Orientering
Paul Johan SlungaardHeming Orientering
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

D 17- (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Julie Hilland AndersenHalden SK
Karoline AndersenIL Tyrving
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Frida Bakken UlsethNydalens SK
Marianne BakkenNydalens SK3884392
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Eline BryneHeming Orientering3638640
Magdalena CermakovaNydalens SK
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Torill Sjødin DrangeIL Tyrving
Elise EgsethNydalens SK3667599
Elin EkebergIL Tyrving
Joanna ErikssonNydalens SK3880903
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandNydalens SK3883931
Anine HallénNydalens SK3482809
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving3696994
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering
Marion HuberNydalens SK3809480
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Lene Godager KaasBækkelagets SK3778750
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Nina KarlsenNydalens SK172255
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb3354768
Agnes LeoHalden SK
Anne Johanne LindNydalens SK3619426
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Helene Lund-JohansenIL Tyrving
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Ragne NorrudFossum IF3520210
Louise OramBækkelagets SK3788544
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Inger RødnesOppsal Orientering3665908
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878
Toril SalomonsenBækkelagets SK
Christine Turter SandvoldNydalens SK
Aurora Opheim SauarSK Vidar3885357
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897
Ida TangenNydalens SK
Arianna TauferNydalens SK
Ida TiltnesIL Tyrving
Elise UllernIL Tyrving3404084
Ingrid UrsethVingelen IL
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3853678

H 17- (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Tor Andreas AndersenHalden SK
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3164043
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Audun BerganNydalens SK3607686
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Peter GisholtFossum IF198904
David GottfridssonLillomarka OL3883220
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Sondre Sande GullordNydalens SK3731288
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Amund HoelRaumar Orientering3384443
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL3869591
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Martin JullumHalden SK
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering3884939
Donatas KontautasOK Moss
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Lukas LilandNydalens SK3572799
Markus LivingIL Tyrving
Sam LunøeNydalens SK3488467
Einar MelsomFossum IF3499365
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Matthew NgOslostudentenes IK
Simen Eid NielsenNTNUI
Mathias NipenBækkelagets SK
Thomas NipenNydalens SK
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Erik PerssonOppsal Orientering
Tobias R. HyllesethSentrum OK
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering3880507
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Sindre RønningNydalens SK3598612
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Christian SchiveOK Moss
Thomas SchiveBækkelagets SK
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering
Simen SmestadBækkelagets SK3780996
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3468212
Håkon SturødNydalens SK3641206
Ove SætraHadeland OL3677697
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Magnus ZachariasenOppsal Orientering

D 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911
Helena AxelssonNydalens SK
Julie BaumannHeming Orientering3676160
Hege FeiringIL Tyrving3880754
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Mona LomeHamar OK3560125
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF
Marianne ReuschHeming Orientering3334885
Brita Opheim SauarIL Koll
Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

H 40- (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Torstein BerntsenIL Tyrving3865201
Audun BjerknesMåren OK3846482
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Michael DähnnNydalens SK3887247
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Sven Arne GylterudFossum IF3778073
Charles HalaasFossum IF3883683
Olav HasaasFossum IF3632999
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
Ove HildrumLillomarka OL
Geir HoffIL Tyrving3780277
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Knut Harald HyllesethSentrum OK
Espen JernbergNydalens SK3640463
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb3884145
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
Christian JomaasFossum IF3415551
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Ola LestebergKongsberg OL
Trond LundIL Tyrving3504107
Steinar LågAsker Skiklubb
Karl-Johan MalmbergIL Tyrving
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Anders NorlingNydalens SK3884061
Christian ReuschHeming Orientering3887072
Tor RingstadHedrum OL
Karl Even RyghHeming Orientering
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK
Martin SkytterenOdal OL - Orientering
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Jon SolsrudNydalens SK3604006
Atle StrømHedrum OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Odin TellesbøØstmarka OK
Runar ThorstensenOppsal Orientering3887221
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK
Sverre WisløffAsker Skiklubb3883972
Roger ØstvoldHeming Orientering
Eskil ÅsmulOL Trollelg

D 50- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Grete S B HoviSkien OK
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Grete BerntsenMåren OK
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Frøy GrøndahlLillomarka OL
Toril HallanLillomarka OL
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Marianne HjermstadFossum IF3389178
Ingvill HoftunAsker Skiklubb
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Kjersti HovFossum IF3703667
Bente LandmarkFossum IF3781226
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Ingrid NermoenØstmarka OK
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Sidsel NørstebøIL Tyrving3881174
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Solveig SikkelandIL Tyrving
Kjersti SkantzeIL Tyrving3162682
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Helena StubberudNydalens SK3834819
Ingeborg ØderudBækkelagets SK

H 50- (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK
Truls AngellLillomarka OL3885993
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Stein BlomsethLillomarka OL
Tormod BøeVBIL
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Egil EideIL Tyrving
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Einar GisholtFossum IF3777628
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving3389434
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Eivind HoffIL Tyrving
Nils HæstadFossum IF3781333
Håkon HåversenØstmarka OK
Skule IngebergKlubbløs
Ole IngesenSarpsborg OL
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Morten KarlsenMåren OK3780681
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Harald KvisliNotodden OL3778149
Terje LinløkkenØstmarka OK3640729
Ove MartinsenHauketo IF
Johan MattssonLillomarka OL
Stein MellaOppsal Orientering
Thor MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF3701208
Thor NorderudIL Tyrving
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Peter NylundKlubbløs502485
Erik NæssØstmarka OK227720
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per SlungaardIL Tyrving
Tom SlungaardHeming Orientering
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Ottar WiklundNydalens SK
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BrødholtIndre Østfold OK3887122
Liv HaugliHeming Orientering
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Øyvind GylverAsker Skiklubb
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Harald HoviSkien OK
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Einar JensenNydalens SK3777729
Stein KlyveOK Moss
Per OsenVestre Akers SK197509
Ivar RefslandIL Tyrving3883055
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Torgeir StenstadOppsal Orientering
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Øyvind SørlieHadeland OL3887163

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering
Unni DrageHaugerud IF502419
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL3866134

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering
Leif BråtenHeming Orientering
Tor DrageHaugerud IF502814
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Terje MalmHamar OK
Per MeilandLommedalens IL
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Jens Egil RostadOL Toten-Troll136899
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3865888

H Bedrift (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Christopher OlsenOppsal Orientering79991
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL

D Rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK211283
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Eirin KolshusOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3782174
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Synne Syversen GihleOppsal Orientering

H Rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Jonas HirschBækkelagets SK
Leon KnudsenOppsal Orientering
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

Annonser

IOF Eventor