Påmeldte deltakere til Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 24 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Karoline BjørnerødOK Moss195675

D 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Elise UllernIL Tyrving199343

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK184267

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove StrandMåren OK400534

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Bente LineIndre Østfold OK190571

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Odin SætherFredrikstad SK184529
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF145125
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Peter GisholtFossum IF198904
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Even LindaasVang OL202094
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Sverre NarumVang OL206442
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Martin Borge HeirFossum IF174826
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
David StandalFredrikstad SK209964
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Markus GladNydalens SK220766
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Donatas KontautasOK Moss169814
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø79234
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842
Johan SvedbergHeming Orientering167022
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Anders VisterNydalens SK209926
Sindre ØsthagenFredrikstad SK206555

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Øyvind LøkenOK Moss187141
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SK152602
Thomas RoskifteOK Moss501165

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Einar GisholtFossum IF226659
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Hallvard KorenOK Moss84741
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Thor MellaOppsal Orientering187259
Svein NygårdLillomarka OL229680
Jan Ola PedersenVang OL221017
Tibor VáriSturla, IF209842

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Nils HæstadFossum IF191375
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Stein Arne NegårdVang OL170443
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Rune TeiglandØstmarka OK97860

D13-14 par (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552

H13-14 par (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Mats LindaasElverum OK209963
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

Annonser

IOF Eventor