Påmeldte deltakere til Holleia Vårløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Holleia Vårløp
Arrangørorganisasjon: Viul Orienteringsklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

H 19A-, (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Eirik BrynildsenOppsal Orientering500591
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Torgeir NørbechIL Tyrving500257
Gjermund RørenEiker OL173451
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Tord StrandKongsberg OL183842
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512

H 17-18, (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Sverre GrafferRingerike OL192203

H 40-, (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars EnerhaugenModum OL211550
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
André JægtvikKonnerud IL500282
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Stig MellingRingerike OL215004

D 19 A-, (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norunn Kvistad DengerudNTNUI195711
Sølvi FossøyEiker OL211620
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Anita HillerenEiker OL94140
Dana B. SteneNydalens SK215132

Åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Erik S MolenaarModum OL203518

H 15-16, (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 50-, (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ByeModum OL193869
Gunnar HopeModum OL212760
Syver LøkenKongsberg OL178250
Ove MartinsenHauketo IF199744
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Atle WølloKongsberg OL177837
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D 17-18, (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Sarah WølloKongsberg OL159005

H 17AK, (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Helge GrafferRingerike OL205398

D 15-16, (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig LetmolieEiker OL211356
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 40-, (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin EgerKongsberg OL196870
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Kari StrandKongsberg OL158103
Merete UndelandSturla, IF159614

H 60-, (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Roy GjerdingOK Moss197796
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Morten JohannessenRøyken OL229667
Erik LindstrømModum OL207457
Per OsenVestre Akers SK197509
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Harald ThonSturla, IF209837

D 17 AK, (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde MolenaarModum OL203467
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL155099
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

D 50-, (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hege HeibergHadeland OL187205
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Solveig KongsrudModum OL207986
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
May Jorunn RognlienModum OL87079
Jane RødderKongsberg OL182060
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

H 70-, (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Olav MoRøyken OL165151
Helge RevhaugRingerike OL214964
Åmund TonnaEiker OL94933

D 60-, (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Sirpa LiljaModum OL198084
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

H 75-, (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Steinar RuudKonnerud IL210997
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf HelgesenKongsberg OL195727
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv HopeKongsberg OL200585

D 70-, (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Marta StangModum OL144646
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75-, (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF198585

H 13-14, (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF502376
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Lukas KlausenSturla, IF213015
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

D 13-14, (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Johanna Sofie LongfjeldModum OL129395
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H 11-12, (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mats Olsen ByeModum OL211926
Oskar HopeModum OL213031
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL212748
Henrik Holm NesModum OL208119
Jon StrandKongsberg OL183843

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Anders RoumRingerike OL175782

H 17 C, (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372

D 11-12, (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva KlausenSturla, IF212981
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Hanna SpangbergKonnerud IL212139

D 13-16 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679

D 17 C, (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Irene LangeggenKongsberg OL211330
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL187220
Maren WigerModum OL

N Åpen, (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Marte EgerKongsberg OL196871
Frida HopeModum OL228428
Aksel KlausenSturla, IF188801
Emil S MolenaarModum OL10179
Filip MolenaarModum OL203466
Adele TeigenKongsberg OL204618
Hans Kristian WigerModum OL144697
Jørgen WigerModum OL216690

H 65 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Rolf LundeEiker OL206414
Bård StangModum OL229574
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Per Ove TransethRøyken OL234917

D 65 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Kari StrandeRingerike OL87520
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Linda VerdeSturla, IF209838

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017