Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 18 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Randi BuggeGanddal IL168607
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Mariann SveinsvollGanddal IL145679

Damer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli FrafjordGanddal IL501510
Anne Marie GauselGanddal IL209727
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Nora SvendsenGanddal IL211917
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer - mellomlang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendKlubbløs229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb212234
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jone N. MysingAker Solutions38896
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Bjørn SivertsenKlubbløs500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943

Herrer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL216734
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandÅlgård Orientering181660
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor