Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 538 påmeldte deltakere.

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479
Kristine RoskifteOK Moss500905
Dana B. SteneNydalens SK215132

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Elin BjervaLarvik OK180000
Britta FismenFossum IF79825
Linda FredhOK Moss506342
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Heidi StoksethHalden SK197722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Tonje HolmOK Moss201518
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hanne NarvestadHalden SK235139
Mariann ScheiTIF Viking204670
Eli StensliLøten o-lag501070
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Trude FixdalIL Koll190628
Else GrandalIL Tyrving180139
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Rine HanssenByåsen IL192378
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Vibeke LarsenSarpsborg OL62596
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Trine OldernesLillomarka OL168298
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tove StrandMåren OK400534
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anne DanielsenNydalens SK207677
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Isabelle DermineDauphiné Orientation241532
Frøy GrøndahlLillomarka OL502335
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Toril HallanLillomarka OL180923
Kjersti HovFossum IF506132
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Bente LineIndre Østfold OK211170
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kjersti RønningHamar OK480289
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436
Helle Egeberg VáriSturla, IF189050

D 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne Berit EidNydalens SK500280
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Siren GreveBergens TF211515
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Randi NilstadIL Tyrving222047
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingerid Angell-PetersenFreidig214971
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb87124
Berit HegdalBergens TF215429
Anne KaasaDriv IL206379
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Astrid OrmbergFana IL222630
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 70- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Liv FeiringHamar OK182065
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari NatåsBergens TF209743
Maud NilssonHJS Vansbro OK241535
Inger SkaugOppsal Orientering191388
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kjersti ThoStabæk IF87564
Nora UrsinFossum IF95284
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Gerd YttervikHisøy OK69685
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Elin DahlenRingerike OL503360
Synnøve DalvaBø OL88670
Unni DrageHaugerud IF502419
Åste EggenMåren OK186888
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Torid KvaalFreidig501018
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Inger Lise SolbergBø OL208756
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449
Johanna YtterbølGimle IF211633

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian DalbyFredrikstad SK500583
Erik Rytter JakobsenOK Moss217741
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Donatas KontautasOK Moss503666
Trond KortnerØstmarka OK181802
Pavel KraskoBelarus OF241540
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub207669
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Dmitry VorobyovBelarus OF241538

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Morten FismenFossum IF229713
Inge LindsethNydalens SK502771
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Anders NordbergNydalens SK181232
Thomas RoskifteOK Moss501165
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Endre StoksethNydalens SK215452
Jørn SundbyLarvik OK504453
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

H 45- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Evgeny ChernenkoOk Akfa207777
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Robert FredriksenNotodden OL502352
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Torstein HoleNydalens SK197809
Johan JebsenHeming Orientering204665
Espen JohnsenHedrum OL182118
Steinar LandeBø OL227677
David LøverModum OL221340
Neil MarstonHemsedal IL483542
Øystein OlsenOK Moss89387
Atle PedersenFossum IF204617
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Tor RingstadHedrum OL172259
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Øyvind StoksethHalden SK501487
Odd StrandKongsberg OL501473
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222

H 50- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Dag BrenåsVarteig OL221080
Roar ByeModum OL193869
Peter CarlsenSturla, IF207695
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Helge GisholtOK Skeidi238122
Stein H. HagenFossum IF504815
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Hallvard KorenOK Moss504468
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Roger LysnesHedrum OL182119
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Stein MellaOppsal Orientering204225
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Svein NygårdLillomarka OL229680
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Terje NæssFossum IF204539
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Rune StræteWing OK501009
Per Einar StrømHedrum OL221210
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK228372
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Ola TellesbøHadeland OL229710
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 55- (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Morten AndresenOK Skeidi500673
Herman BakkeLøten o-lag202141
Olav BakkenØstmarka OK203514
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hallvard BergIL Tyrving203634
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Bo EngdahlIL Koll223521
Knut EngenRaumar Orientering228075
Leif ErikssonModum OL87006
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Jan GranstedtHalden SK89402
Petter GullikstadRøros IL483728
Jan HauglandÅrstad IL211518
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Paul HinschKustein92275
Andreas HuberHamar OK211653
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Mats JönssonKorsnäs IF OK241537
Per KaarbyFossum IF84978
Morten KarlsenMåren OK400006
Kristian KihleRingerike OL160321
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Jon LahlumIL GeoForm500337
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Luis MahouCOTA241539
Johan MattssonLillomarka OL502339
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Erik NæssØstmarka OK227720
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Christopher SchiveOK Moss207790
Terje SchjølbergRøros IL483391
Per SlungaardIL Tyrving502443
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Tibor VáriSturla, IF209842
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Gløer WinsvoldSentrum OK488280
Vidar Georg YdseOK Sør505867

H 60- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi188444
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK241645
Harald HoviSkien OK239501
Sören JonssonNydalens SK224523
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Arne KildalVestre Akers SK505778
Arild KirkerødSarpsborg OL185092
Per Hermann KrøgerNydalens SK226133
Rune LaurantsenSkien OK505485
Klavs MadsenNydalens SK75025
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bård NatvigNittedal OL217340
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Alf PettersenIL Tyrving222468
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Egil RundbergetNydalens SK157483
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Jean DermineDauphiné Orientation241534
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon FredriksenHauketo IF89524
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Bjørn GrindeOslostudentenes IK506358
Per Chr. HagenBø OL227680
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Johan JungellKorsnäs IF OK207774
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Peter KlavenessMåren OK501154
Kjell LidholmIFK Hedemora OK207748
Einar LienLøten o-lag76183
Knut LillealternFreidig217002
Knut MalmoRingsaker OK501243
Dag MoeKristiansand OK184578
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Petter NæssOppsal Orientering506677
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Per StensethFredrikstad SK500395
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Tor SørevikTIF Viking184632
Arne TesliIL Koll221484
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Tor TrøanHadeland OL501084
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Anders Stefan VestlundOk Kåre241531
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Egil EriksenGrong IL241882
Ingar FinstadOK Moss239488
Jacques FlamentASUB Brussels232700
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kurt GrønliFørde IL199757
Willy GrønstadGimle IF192646
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Christer HellströmStora Tuna OK241533
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Geir HusdalTIF Viking226952
Runar KittilsenStokke IL239076
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne LandeBø OL504467
Knut LindløvOK Moss504465
Helge LyeIL Tyrving219198
Roar LøkenSandefjord OK238017
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Terje MalmHamar OK206901
Arild MoenKonnerud IL244741
Gunnar MosevollSkien OK238194
Magnus NatåsBergens TF170836
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Steinar SkoglundFossum IF226088
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Nils Olav VennevikFreidig497403
Trond WettergreenDriv IL180270
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Klaus EngenEidskog OL216401
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Per HauglandÅrstad IL211480
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Åsmund JahrDriv IL168487
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Per LøvaasOL Trollelg209987
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Egil NestandeFørde IL211450
Erling PedersenIL Siso226049
Olav SolbergBø OL203367
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Terje ThrondsenNittedal OL503505
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Lasse VråleSturla, IF147450
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Svein HaukaasÅrstad IL142804
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar JørundlandOK Sør211619
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Aage MellaØstmarka OK179827

C-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Oskar SteneNydalens SK243775
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Martina VågsnesOppsal Orientering212695
Erle Elise WoldOK Moss212076

B-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Elena ChernenkoOk Akfa207668
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK195816
Julie Sophie WoldOK Moss213225

A-lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Morten TangenOK Moss208419
Charlotte WatsonLillomarka OL506399

A-kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

Annonser

IOF Eventor