Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: lørdag 8 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 513 påmeldte deltakere.

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Linda FredhOK Moss506342
Heidi StoksethHalden SK197722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Elin BordøyHedrum OL187285
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Guro HarstadHeming Orientering216884
May Ingela HopeModum OL204724
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Eva Lill KvisleAsker Skiklubb203000
Larysa MironavaModum OL63605
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Mariann ScheiTIF Viking204670
Eli StensliLøten o-lag501070
Kari Klynderud SundførLillehammer OK183851
Milda ØhlckersIL Tyrving211551
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AlfredssonOK Tyr207672
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Trude FixdalIL Koll190628
Rine HanssenByåsen IL192378
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Trine OldernesLillomarka OL168298
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen500510
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Tove StrandMåren OK400534
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anne DanielsenNydalens SK207677
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Isabelle DermineDauphiné Orientation241532
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Toril HallanLillomarka OL180923
Linda HanssenØstmarka OK203515
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Kjersti HovFossum IF506132
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Bente LineIndre Østfold OK211170
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Kjersti RønningHamar OK480289
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436

D 60- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne Berit EidNydalens SK500280
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Siren GreveBergens TF211515
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK205916
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Randi NilstadIL Tyrving222047
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb87124
Berit HegdalBergens TF215429
Anne KaasaDriv IL206379
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Astrid OrmbergFana IL222630
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Liv FeiringHamar OK182065
Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb204862
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari NatåsBergens TF209743
Maud NilssonHJS Vansbro OK241535
Toril RiddervoldHeming Orientering500279
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Nora UrsinFossum IF95284
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Elin DahlenRingerike OL503360
Synnøve DalvaBø OL88670
Unni DrageHaugerud IF502419
Åste EggenMåren OK186888
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Torid KvaalFreidig501018
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449
Johanna YtterbølGimle IF211633

H 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AasLillehammer OK217865
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Erik Rytter JakobsenOK Moss217741
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Pavel KraskoBelarus OF241540
Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub207669
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Dmitry VorobyovBelarus OF241538

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Thomas RoskifteOK Moss501165
Jørn SundbyLarvik OK504453
Morten WettergreenFossum IF504085

H 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Evgeny ChernenkoOk Akfa207777
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Robert FredriksenNotodden OL502352
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Espen JohnsenHedrum OL182118
Steinar LandeBø OL227677
Neil MarstonHemsedal IL483542
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Atle PedersenFossum IF204617
Christian ReuschHeming Orientering194449
Tor RingstadHedrum OL172259
Holger SchlaupitzIL GeoForm219304
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Øyvind StoksethHalden SK501487
Andreas SylteFreidig182033
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H 50- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Dag BrenåsVarteig OL221080
Trond BrevikFossum IF501121
Peter CarlsenSturla, IF207695
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Einar GisholtFossum IF226659
Helge GisholtOK Skeidi238122
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF504815
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Trond HolterMåren OK504627
Gunnar HopeModum OL212760
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Christian JomaasFossum IF501016
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kolbjørn KasinKongsberg OL500238
Hallvard KorenOK Moss504468
Lars KrügerNydalens SK191229
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Roger LysnesHedrum OL182119
Ivar MølnvikFossum IF501251
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Svein NygårdLillomarka OL229680
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Terje NæssFossum IF204539
Gjermund RørenEiker OL173451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen208052
Rune StræteWing OK501009
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 55- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Morten AndresenOK Skeidi500673
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Terje DengerudNydalens SK187213
Bo EngdahlIL Koll223521
Knut EngenRaumar Orientering228075
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Paul HinschKustein92275
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Mats JönssonKorsnäs IF OK241537
Per KaarbyFossum IF84978
Kristian KihleRingerike OL160321
Jon LahlumIL GeoForm500337
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Luis MahouCOTA241539
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Erik NæssØstmarka OK227720
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Jarand RystadHeming Orientering97993
Per SandbergNydalens SK181026
Terje SchjølbergRøros IL483391
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per StedjeØstmarka OK221260
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Vidar Georg YdseOK Sør505867

H 60- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK241645
John HofossHadeland OL503035
Harald HoviSkien OK239501
Sören JonssonNydalens SK224523
Jon KaarbyNydalens SK79902
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Arne KildalVestre Akers SK505778
Arild KirkerødSarpsborg OL185092
Rune LaurantsenSkien OK505485
Frode LøsetRingerike OL192394
Klavs MadsenNydalens SK75025
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Alf PettersenIL Tyrving222468
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Egil RundbergetNydalens SK157483
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 65- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Jean DermineDauphiné Orientation241534
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Bjørn GrindeOslostudentenes IK506358
Per Chr. HagenBø OL227680
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Hans HusebySarpsborg OL229443
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Morten JohannessenRøyken OL229667
Johan JungellKorsnäs IF OK207774
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Peter KlavenessMåren OK501154
Kjell LidholmIFK Hedemora OK207748
Knut LillealternFreidig217002
Dag MoeKristiansand OK184578
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Martin NaufHedrum OL182122
Petter NæssOppsal Orientering506677
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Per StensethFredrikstad SK500395
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Tor SørevikTIF Viking184632
Tor TrøanHadeland OL501084
Anders Stefan VestlundOk Kåre241531
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Per ØhlckersIL Tyrving199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Atle AlvheimFana IL221422
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Einar DrengLarvik OK488284
Egil EriksenGrong IL241882
Trond FeiringHamar OK202135
Jacques FlamentASUB Brussels232700
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kurt GrønliFørde IL199757
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Christer HellströmStora Tuna OK241533
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Geir HusdalTIF Viking226952
Runar KittilsenStokke IL239076
Arne KristensenStokke IL211333
Arne LandeBø OL504467
Knut LindløvOK Moss504465
Helge LyeIL Tyrving219198
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Terje MalmHamar OK206901
Gunnar MosevollSkien OK238194
Magnus NatåsBergens TF170836
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Helge RevhaugRingerike OL214964
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Steinar SkoglundFossum IF226088
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Tore VaajeAsker Skiklubb507022
Nils Olav VennevikFreidig497403
Trond WettergreenDriv IL180270
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL216401
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Per HauglandÅrstad IL211480
Olav HøiåsVang OL188709
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Magnus LandstadFreidig483336
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Per LøvaasOL Trollelg209987
Egil NestandeFørde IL211450
Erling PedersenIL Siso226049
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Svein HaukaasÅrstad IL142804
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar JørundlandOK Sør211619
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Stein KorenOK Moss84658
Svein F. KvalheimÅrstad IL157735
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Hans LarsenRaumar Orientering487955

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Elias MolundIL Tyrving71545

C-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elena ChernenkoOk Akfa207668
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK96150
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Magnus MolundIL Tyrving213376
Tove TesdalIndre Østfold OK216876

A-lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charmaine FungKlubbløs241536
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Brian PoonKlubbløs207776
Jostein TandbergNydalens SK502575
Morten TangenOK Moss208419
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

A-mellom (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Harald AulieIL Koll204622
Stine AustadRaumar Orientering216818
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Elisabeth RomckeKlubbløs502548
Kristine RoskifteOK Moss500905
Anna UlvensøenNTNUI182140
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

A-RETRO-L (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Are KristiansenIL Tyrving502380
Thor MellaOppsal Orientering187259
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007

A-RETRO-K (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Andreas HuberHamar OK211653
Linn Mei WaalerMåren OK212721

Annonser

IOF Eventor