Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: lørdag 8 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Elin BordøyHedrum OL187285
Eva Lill KvisleAsker Skiklubb203000
Eli StensliLøten o-lag501070
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude FixdalIL Koll190628
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabelle DermineDauphiné Orientation
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna YtterbølGimle IF211633

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Robert FredriksenNotodden OL502352
Espen JohnsenHedrum OL182118
Steinar LandeBø OL227677
Atle PedersenFossum IF204617
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Rune StræteWing OK501009

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Bo EngdahlIL Koll223521
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul HinschKustein92275
Mats JönssonKorsnäs IF OK
Jon LahlumIL GeoForm500337
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Eirik TandrevoldFossum IF3082
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Svante LindgrenKorsnäs IF OK
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Jean DermineDauphiné Orientation
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Johan JungellKorsnäs IF OK
Peter KlavenessMåren OK501154
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Paul SkjakerHadeland OL236303

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Egil EriksenGrong IL241882
Jacques FlamentASUB Brussels232700
Øistein HagenOK Øst203211
Geir HusdalTIF Viking226952
Knut Vidar JohansenMåren OK172117
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Trond WettergreenDriv IL180270

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Magnus LandstadFreidig483336
Anton LommeHedrum OL203285
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Per VoldFana IL220842

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Arne SæterhaugByåsen IL504435

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702

A-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten TangenOK Moss208419

A-RETRO-L (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor MellaOppsal Orientering187259

A-RETRO-K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein BlomsethLillomarka OL195953

Annonser

IOF Eventor