Påmeldte deltakere til KM natt ROK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt ROK
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 24 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering211746
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering211746
Anna TaksdalGanddal IL188955

H-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering212975

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D17K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering198071
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering411861
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813

Annonser

IOF Eventor