Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 92 påmeldte deltakere.

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Marianne DæhliHalden SK221273
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Malin SørensenNydalens SK204574
Siri UlvestadNydalens SK206420
Ragne WiklundNydalens SK501588
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Håvard HagaNydalens SK88629
Martin Borge HeirFossum IF174826
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Tarjei HoloFossum IF203231
Trond KortnerØstmarka OK181802
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Einar MelsomFossum IF183652
Anders NordbergNydalens SK181232
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Svein NygårdLillomarka OL229680
Jostein NørbechNydalens SK187100
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Øystein PettersenNydalens SK192639
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ralph StreetNydalens SK
Emil StørmerFossum IF214741
Leif StørmerFossum IF203638
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 17-A kort (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss61943
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering79816
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Jon FredriksenHauketo IF89526
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Isak JonssonNydalens SK502695
Sören JonssonNydalens SK224523
Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL222689
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Donatas KontautasOK Moss169814
Christopher LadimOK Moss192251
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje MelsomFossum IF151139
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK172946
Thomas RoskifteOK Moss501165
Oskar StørmerFossum IF209002
Morten TangenOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H/D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

Åpen B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Linda FredhOK Moss184147
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Dag HauglandØstmarka OK224500
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor