Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkNydalens SK197922
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Malin SørensenNydalens SK204574
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Håvard HagaNydalens SK88629
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Emil JönssonIL Tyrving208695
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Trond KortnerØstmarka OK181802
Sindre LangaasNydalens SK203666
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Anders NordbergNydalens SK181232
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Svein NygårdLillomarka OL229680
Øystein PettersenNydalens SK192639
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät72042
Ralph StreetNydalens SK
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 17-A kort (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss61943
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Jon FredriksenHauketo IF89526
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Nils HæstadFossum IF191375
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL222689
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Donatas KontautasOK Moss169814
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christopher SchiveOK Moss207790
Helge StubberudNydalens SK500561
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H/D 13-16B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Tobias EspedalNydalens SK501389
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Linda FredhOK Moss184147
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Dag HauglandØstmarka OK224500
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering207590
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Erland SkatterÅs-NMBU Orientering
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor