Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Malin SørensenNydalens SK204574
Cassie TrewinIL Tyrving220738
Siri UlvestadNydalens SK206420

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryNydalens SK200459
Håvard HagaNydalens SK88629
Emil JönssonIL Tyrving208695
Trond KortnerØstmarka OK181802
Anders NordbergNydalens SK181232
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Svein NygårdLillomarka OL229680
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Johan SvedbergHeming Orientering167022
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders VisterNydalens SK209926

H 17-A kort (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Tore BjørnerødOK Moss61943
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Donatas KontautasOK Moss169814
Christopher LadimOK Moss192251
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Harald OmlandSkien OK184463
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Halvor SaunesNydalens SK195811
Christopher SchiveOK Moss207790
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H/D 13-16B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

Åpen B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Dag HauglandØstmarka OK224500
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ping OuyangØstmarka OK229471
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor