Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 11 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Magdalena CermakovaNydalens SK215132
Malin EijsinkNydalens SK197922
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Malin SørensenNydalens SK204574
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Alan CherryNydalens SK200459
Håvard HagaNydalens SK196740
Daniel HájekMalungs OK
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Mats NordbrødenHalden SK184943
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Christian SchiveOK Moss207789
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 17-A kort (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Torstein HoleNydalens SK197809
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Donatas KontautasOK Moss169814
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Helge RevhaugRingerike OL214964
Christopher SchiveOK Moss207790
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
John SvergjaKvikne IL157012
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H/D 13-16B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Mari AarsethNydalens SK186069
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003

Åpen B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF207757
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Sharon BroadwellNOTEAM217033
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Anne SørumRingsaker OK500607
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor